Euro 2012 Elemeleri | Almanya-TÜRKİYE

Sonuç Ne Olur ?

• 6 Puan

Oy: 0 0.0%
  • 4 Puan

• 3 Puan

• 2 Puan

• 1 Puan

• 0 Puan

• Kullanılan toplam oy
    0
Re: Almanya ve Azerbaycan Maçları

sühan, semih konusunda sana katılmıyorum. semih'in kendi takımında oynamaması asıl problem bence.. yoksa bir milli takım çağırılıp, 4-5 tane forvet bir araya gelecekse semih mutlaka olur.. bence orada tartışılacak adam nihat.. dün, bugün değil yıllardır formsuz..

selçuk şahin konusunda da tugay'a katılıyorum. takdir-i ilahi.. selçuk şahin olmamalıydı zaten.. yalnız trabzonsporlu selçuk, bana göre Türkiye'nin şu anda en iyi orta saha oyuncusu.. Orta sahanın ortasında oynayan adamlar içinde bence en iyisi.. Ben hoca olsam herkesten önce onun adını yazarım. Oyunun her iki yönünde var, şutu var deli gibi, duran topları etkili kullanıyor, pas yeteneği gelişmiş, mücadeleden kaçmıyor, karakter olarak sorunsuz, çirkef değil. her şeyiyle iyi futbolcu..Allah, Galatasaraya böyle adamlar nasip etsin.. Tribüne çağırılınca trip atan Mustafa Sarpların yerine..

Milli Takımın başına adam gibi birisi gelmeyecek anlaşılan. Herkes babasının çiftliği gibi kullanıyor.

Fatih Terim efendi 2006 ve 2010 Dünya Kupalarının hesabını nasıl vermemişse Hiddink de Oğuz da hesap kitap yapmadan giderler.

2006 ve 2010
Almanya ve Afrika...

Milli Takımın en fazla başarılı olabileceği, en çok destek göreceği, sempatiyi tavana çıkarabileceği yerlerde oldu bu turnuvalar...

Affedilmeyeceksin Fatih Terim, Milli Takımın şu halinden bile sen sorumlusun.

Bence çıkartılması pek birşey farketmeyecek alacağımız puan konusunda, biz bu kadar sakatlıktan yeni çıkmış yada forma bulamayan oyuncuları oynatıp örneğin Nuri gibi oyuncuyu tribüne gönderen bir teknik kadroya sahibiz ne yazıkki...

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Kadroyu Oğuz Çetin seçiyor , paraları Hiddink götürüyor.. Ne zaman oyuncuları tanıyıp kendi 23 kişilik kadrosunu oluşturacak acaba..

Oguz Cetin'in takimi resmen...Cok haklisin..O yuzden Sifo Mehmet,Oguz Cetin,Bulent Korkmaz,Feyyaz Ucar vs...Belki futbolculuklari iyi olabilir ama antrenorlukleri berbat otesi...

Hele Bulent Korkmaz?? Azerbaycan liginde bile tutunamiyorsa,sozun bittigi yerdeyiz..

Almanya macina su sekilde cikarsak surpriz yapabiliriz.

Volkan Demirel.. Gokhan Gonul-Servet Cetin-Omer Erdogan-Ismail Koybasi

Hamit-Aurelio-Nuri Sahin-Emre-Arda

Mevlut Erdinc

''Ben topu benden binde bir dahi olsa, daha iyi durumda olan arkadaşım varsa ona veririm çünkü bu şekilde eğitildim..''

Mesut Özil

Sinan Bolat 'Oğuz Çetin varsa ben yokum.' diye açıklama yapmış.Adam isyan etmiş , haklı.

Demiş ki , 'Burada her hafta en iyi 11e seçiliyorum ama Milli Takım'da 4.kaleci bile olamadım.Kaleciler sakatlanınca ancak çağırıyorlar.' Sonuna kadar haklı..

Tolga Zengin'in falan alındığı kale bu , yanlış anlaşılmasın.Casillas , Reina , Valdes üçlüsü falan değil..

Eren Akın' Alıntı:
Sinan Bolat 'Oğuz Çetin varsa ben yokum.' diye açıklama yapmış.Adam isyan etmiş , haklı.

Demiş ki , 'Burada her hafta en iyi 11e seçiliyorum ama Milli Takım'da 4.kaleci bile olamadım.Kaleciler sakatlanınca ancak çağırıyorlar.' Sonuna kadar haklı..

Tolga Zengin'in falan alındığı kale bu , yanlış anlaşılmasın.Casillas , Reina , Valdes üçlüsü falan değil..

Hislerime tercüman olmuş ! Oğuz Çetin varsa bende yokum :p
Ne maç izlemek keyifli ne de o adam sevindiğinde sevinmek...

Hiddink'e Arda konusund açok baskı olduğu çok belliydi basın toplantısında. Arda ile ilgili konuşurken epey geergindi. Milli takım doktorlarını korudu onalrın suçu yok dedi. E tabii biliyor onalrın suçu dendiği an Hiddink'in suçu olmuş oluyor aslında. Ve hala 1.5 gün var oynatabiliriz demeye devam etti. Bir açıdan sevindim demek ki Arda 2 hafta sonra oynayabilir diyerek.

Sühan Cem' Alıntı:
Hiddink'e Arda konusund açok baskı olduğu çok belliydi basın toplantısında. Arda ile ilgili konuşurken epey geergindi. Milli takım doktorlarını korudu onalrın suçu yok dedi. E tabii biliyor onalrın suçu dendiği an Hiddink'in suçu olmuş oluyor aslında. Ve hala 1.5 gün var oynatabiliriz demeye devam etti. Bir açıdan sevindim demek ki Arda 2 hafta sonra oynayabilir diyerek.

bileğini tutan tek bağ kalsa abi çıkar o maçta oynar onuda koparır sonra fırsattan istifade bir dahaki milli maçlar arasında ameliyat olur ;)

Yemin ederim milli takımdan soğudum.Bugün maç var mı yok mu hiç umrumda değil.Bravo beni bu hale getirenlere devam edin.

Yahu Halil ortasaha oynuyor artık. Forvet değil o. Nasıl tek forvet oynayacak. Üstelik destek veren de yok.

Sabri'den Ümit Özat ortaları bekliyorum :)

Kadro buysa , biz kendimize alternatif program yapalım.
Cuma akşamı çöpe gitmesin..
Almanya bize fena tıklar bu takımla..
Yine forvetsisiz..

Semih Ural' Alıntı:
Taksimde izliyecek yer bulamam diyordum kadro buysa geniş geniş izlerim =)

semih, 5 dakika önce iki tane Işın Karaca bileti düştü..
Jolly Jocker Balans. Bence Işın Karaca bile bu maçtan iyidir..
İstersen yollayayım sana Taksimdeysen.
Sol bek Sabriden kötü olamaz bu konser : )