Euroleague Basketball Manager

Aha senelerdir bekledgim oyun. Tam benlik ama 40 Euro da neyin nesi oluyor?
Onder sen gsbasket.org adına satın alırsın bu oyunu . Biz de senden kopyalarız hehe.

Daha önce Yunanların yaptığı bir basketbol meanjerlik oyunu vardı;ancak amatörce birşeydi ve oyuncuların lisansı yoktu.Bu daha profesyonelce gibi görünüyor;ancak fiyatı da ona göre tuzlu tabii.

Ne güzel artık en çok sevdiğim sporun manageride varmış.Ama fazlaymış fiyatı yaw :? .Bunun kopyasını felan bulanlar varsa buraya eklesin :).Bir an önce oynamak isterim :)

Arkadaşlar, ben bu oyunu şu anda satın aldım.İndirebileceğiniz bir demosu yok olsaydı ben indirirdim :) Tr sınırlarına gelmesine de epey zaman var.Ücretini ödedim ve indiriyorum.Tamamlanmadı, bitince bakalım oyuna nasılmış :)

Oyunu dün gece 01.00'dan bu yana oynamaktayım.Dili ingilizce, ama grafikleri son derece iyi.Galatasaray Cafe Crown'u seçtim, hem beko basketbol ligi hem de euroleague de zorlu maçlar yapıyorum.Antremanları kendiniz yaptırabildiğiniz gibi yardımcı hocaya da yaptırabilirsiniz.Transfer etmek sitediğiniz oyuncuya teklif etmek, onun gelmesi için çabalamak çok zevkli çünkü hemen oyuncu alamıyorsunuz.Finansı da kontrol etmek zorundasınız.Maçlar cm nin 01-02 serisi gibi, yani yazıla var ve sahada topun hangi potada olduğunu gösteriyor, başarılı sayıda yuvarlak (sayının yapıldığı yere),başarısız da x koyuyor grafik.Oyuncuların kaç sayı attıkları,ribaundları vsleri hepsi mükemmel.Kötü yanlarından bahsetmek gerekirse Ligimizdeki büyük takımların dışındaki takımlarda isimler genelde tam oalrak doğru değil.Örneğin Umut Yenice'nin adı Umut Yenis olarak gözüküyor.Bence buna rağmen değecek bir oyun.Bu oyunun tutkunlarına ve merak edenlere duyurulur...

CM 01/02 hala zaman zaman oynadığım bir oyundur. Tam bir efsane. Bu da benim için efsane olur. Umut bey bilgiler için sağolun. Bir de upload etseniz elinizdekini süper olur :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
CM 01/02 hala zaman zaman oynadığım bir oyundur. Tam bir efsane. Bu da benim için efsane olur. Umut bey bilgiler için sağolun. Bir de upload etseniz elinizdekini süper olur :)
gerçekten upload edilse çok iyi olur

Sizi anlıyorum fakat upload etmeyi düşünmüyorum,
nedeni 29.75£ vermem değil.Bir sefer böyle birşey yaptım adamlar ooh ne güzel bedavaya oyun indiriyoruz para verenler enayi dediler.Bu da zoruma gitti ve iptal ettim uploadlarımı.Siteden indirmek isteyen ücretini versin indirsin.Yardım isterseniz özel msj atabilirsiniz, yardımcı olurum.Ama ingilizcenizin yeterli olması gerekiyor.Oyunu isteyenler bana pmden ulaşabilirler.

Umut' Alıntı:
Sizi anlıyorum fakat upload etmeyi düşünmüyorum,
nedeni 29.75£ vermem değil.Bir sefer böyle birşey yaptım adamlar ooh ne güzel bedavaya oyun indiriyoruz para verenler enayi dediler.Bu da zoruma gitti ve iptal ettim uploadlarımı.Siteden indirmek isteyen ücretini versin indirsin.Yardım isterseniz özel msj atabilirsiniz, yardımcı olurum.Ama ingilizcenizin yeterli olması gerekiyor.Oyunu isteyenler bana pmden ulaşabilirler.

Senelerdir internet kullanmaktayım ve şahsen download yaparken upload yapan insanlar hakkında hiçbir zaman dediğiniz düşüncede olmadım.

Anladım sizi,
şuna inanın böyle birşeyi görmeden de böyle bir şey söylemem.Bu benim şahsi düşüncem ve anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.