Euroleague Fantasy Challenge 2013 - 2014

Sergio Rodriguez
Mantas Kalnietis

Blake Schilb
Alex Abrines
Krunoslav Simon
Alessandrio Gentile

John Bryant
Linas Kleiza
Furkan Aldemir
Alexis Ajinca

Uzun konusunda Furkan ile Kangur arasında kaldım onu son güne kadar bekleteceğim. Açıkçası Gentile ve Schilb'i gözüm kapalı aldım. Guardlar da tamam. Uzun konusunda Ajinca'ya çok güvenmiyorum forvette de Simon'a.

Bir de ligi bulamadım birisi yardımcı olursa çok sevinirim :)

Join Private League secenegine tiklandiginda sistem sana aralik sunuyor.
Ornegin fare ile jale arasinda kalanlar araligi ilk harfi fare ile jale arasinda olan tum ligleri kapsar. Ona bastiginda GSBASKET ligini de goreceksin.

Sergio Rodriguez
Mantas Kalnietis

Blake Schilb
Alex Abrines
Krunoslav Simon
Alessandrio Gentile

John Bryant
Linas Kleiza
Furkan Aldemir
Alexis Ajinca

Uzun konusunda Furkan ile Kangur arasında kaldım onu son güne kadar bekleteceğim. Açıkçası Gentile ve Schilb'i gözüm kapalı aldım. Guardlar da tamam. Uzun konusunda Ajinca'ya çok güvenmiyorum forvette de Simon'a.

Bir de ligi bulamadım birisi yardımcı olursa çok sevinirim :)

Arda abi keşke şifreyi de verseydin de kadroma bakabilseydim :)

Dün akşam telefonumu düşürdüm yere ve biraz sorunu var. Tamir edebilirlerse ve içeri sokabilirsem ben de aktif ilgilenmeye çalışacağım. Nöbette kadro çalışırız artık :)

Arda abi kendime 3 adet takım kurdum şimdi. Kendi kurduğun kadroyu silebilirsin istersen. Kendi şansım, kendi balımla devam edeyim. :)

Bu arada benden yardımcı olmamı rica eden Onur Yavuz ve kadro oluşturmaya askerde pek vakit bulamayan Kerem Seçer 'in Euroleague Fantasy Challenge kadroları yapılandırılıp lige katılımları sağlanmıştır. :)

Beware of them :p

Sisteme bakmamıştım. Dedim Arda tatile çıktı, iş başa düştü. Oyuncu yorumlarına bakayım derken bunu gördüm. : )

Teşekkürler Başkan.

Bu arada 3 takım kurabilirsiniz, 3.hafta sonunda her kullanıcı istediği 1 takımla devam edebilecek, malum ilk haftalar kötü geçince insanlar soğuyabiliyor, bu şekilde devam eden kişi sayısı daha fazla olur.

Bunu detaylica belirttigin iyi oldu Tanju. Bu arada Kerem Secer de dahil olmak uzere herkes bana soruyor ama ligin yoneticisi ben degilim; takimlarinizi ligden ben cikaramam; lig yoneticisi Tanju Cicek' dir.

Bu arada 3 takım kurabilirsiniz, 3.hafta sonunda her kullanıcı istediği 1 takımla devam edebilecek, malum ilk haftalar kötü geçince insanlar soğuyabiliyor, bu şekilde devam eden kişi sayısı daha fazla olur.

Öncelikle merhabalar . Fantezi ligde ilk senem olacak . Öncelikle acemiliğime geldi ve 4 takım kurdum . Nasıl olsa en iyi olan yola devam edeceği için sorun yok . Bu ligde tecrübeli arkadaşlardan aldığım bilgilerle son takımımın kadrosunu oluşturdum . Herkese başarılar :)
Morelos-------

Sergio Rodriguez
Mantas Kalnietis

Emir Preldzic
Alessandrio Gentile
Zoran Dragic
Tarence Kinsey

Gasper Vidmar
John Bryant
Alexis Ajinca
Georgios Printezis ---> Yorumları bekliyorum

Bugun Barcelona-Valencia maçını izledikten sonra Abrines'e kesin karar verip her takımıma aldım, çok iyi maç geçirmese de hazırlık maçlarında müthişti ve bugün de fazlasıyla sorumluluk aldı, 25 dakikaya yakın oynayacak Navarro sakatlıktan yeni çıktığı ve tam kapasite olmayacağı için, zaten ilk maçtaki rakibi de Partizan 2-3 hafta ekmeğini yemeyi düşünüyorum 20 kredi altı üstü. 1 tane çok düşük değerli adam aldığım için Melih'ten vazgeçtim.

Uzun olarak da uzun vadede Partizan'lı Lauvergne ve Kuban'lı Derrick Brown çok değerli, keza Caja Laboral'den Lamont Hamilton da takımlarıma aldığım oyunculardan, bu sezona damga vurmasını beklediğim isimlerden o zaten, değeri çok olsa da standardı belli bir adam.

Bugun Barcelona-Valencia maçını izledikten sonra Abrines'e kesin karar verip her takımıma aldım, çok iyi maç geçirmese de hazırlık maçlarında müthişti ve bugün de fazlasıyla sorumluluk aldı, 25 dakikaya yakın oynayacak Navarro sakatlıktan yeni çıktığı ve tam kapasite olmayacağı için, zaten ilk maçtaki rakibi de Partizan 2-3 hafta ekmeğini yemeyi düşünüyorum 20 kredi altı üstü. 1 tane çok düşük değerli adam aldığım için Melih'ten vazgeçtim.

Uzun olarak da uzun vadede Partizan'lı Lauvergne ve Kuban'lı Derrick Brown çok değerli, keza Caja Laboral'den Lamont Hamilton da takımlarıma aldığım oyunculardan, bu sezona damga vurmasını beklediğim isimlerden o zaten, değeri çok olsa da standardı belli bir adam.

25 krediden nikos pappas'ı deniycem gibi ben de. son kararımı yarınki olympiacos maçına göre vericem. beklentimi karşılamazsa abrines'e dönerim. bi ihtimal sylven landesberg.