EuroLeague | Galatasaray 58 - 47 USO Mondeville

seyirci desteğinin ne kadar önemli olduğu bu maçta birkez daha görüldü.Maçın kazanılmasında seyircinin rolü büyük.Desteğe devam

Yok bôyle bir savunma ! Euroleague'deki takımları bile 50 sayının altinda tutuyoruz.. Cidden helal olsun bu takıma.. Ah birde Taurasi bu takımda olacaktı :-( Ellerine sağlık Ekrem Hoca. Harika bir takım ortaya çikarmışsın. Muthiş múcadele ediyorlar oyuncuların..Saziye de bugûn kritik yerlerde cok ónemli ûclúkler attı. Yiğidi óldúr hakkını yeme. Keşke bóyle devam etse. Tebrikler Kızlar...

Bugün tabii ki takım Ekrem hocanın takımı olduğunu gösterdi Gs gibi oynadı. Böyle oynadıkları sürece bu takımın arkasında olacağımızı biliyorlar zaten:) Bence maçın oyuncusu Şaziyeydi. Attığı sayılar artık yapması gerekenler. Daha fazlasını da yapacak potansiyeli var ama ondan daha önemlisi bugün oyunun her alanında olan bir Şaziye vardı sahada. ofans defans mücadelesi üst düzeydi. Ki alternatifi olmadığından sahada çok uzun süreler kaldı (36-37 dk kalmıştır sanırım) eline ayağına sağlık tüm takımın ve Ekrem hoca başta olmak üzere teknik-idari kadronun.

Ekrem Hocam inanılmaz bir özgüven aşılamış tüm oyunculara ama en önemlisi Galatasaray' da oynadıklarını hatırlatmış çok hoş oldu bu sezon o sezon !

Yalnız savunmamız muazzam. Geçen sezonki dağınık halimizi düşünüyorum da... Diken üstünde izliyorduk maçları.

Nazar değmesin, tebrikler ekibimize.

Evet savunma iyi güzel de bu takıma bir skorer oyuncu lazım çok açık görülüyor bu. Lindsay değil bu oyuncu, olamazda. İlk yarı sayı atamadık nerdeyse doğru düzgün. Doğru ve boş şutları buluyoruz ama sokamıyoruz.

Evet savunma iyi güzel de bu takıma bir skorer oyuncu lazım çok açık görülüyor bu. Lindsay değil bu oyuncu, olamazda. İlk yarı sayı atamadık nerdeyse doğru düzgün. Doğru ve boş şutları buluyoruz ama sokamıyoruz.

Dediklerinize katılıyorum. Sakatlıktan sonra Alba gelecek ama o da şutör bir isim değil. Belki Şebnem olabilir, boş şutları kaçırmaz. Belki ilerki turlardan sonra bir transfer olabilir.

Transfer konusunu tamamen Alba'ya bağlanmış görünüyor.
Ama avrupada iyi bir Alba bile bizim için yeterli olmayacak bence.
Ki Alba'ya çok güvensem de form tutması zaman alacaktır.
Umarım geçen sezon panikle yapılan Ticha ve Egle transferleri gibi transfer yapılmaz.
Yapılacak yabancı transferin TKBL'de oynamayacağını da düşünürsek Final 8'de ihtiyaç duyacağımız avrupalı skorer bir oyuncunun bir an önce transfer edilmesi gerekli.
Ama benim transfer konusunda hiç umudum yok. Bence yapılmayacak, yapılsa da mecburiyetten yapılacak ve verim alınamayacak.