Fazladan Vaktini Aldığımız İçin Özür Dileriz Kaya..

Daha önceden Kaya Peker'in yaptığı açıklamaları herkes biliyor..Bu maçı çok daha farklı da alabilirdik ama 2-0 geride olmanın yarattığı gerginlik maçın kopmasını engelledi,çok basit hatalar yaptık ama önemli değil,önemli olan kazanmak ve Galatasaray'ın hem basit bi rakip olmadığını,hem de asla pes etmeyeceğini göstermekti..Kaya ''Aramızdaki farkı görsünler istiyorduk'' diyordu,biz de gösterdik..

Bugün Kaya hakettiği ilk ''mesajı'' aldı Galatasaray'dan,son da olmayacak..

Kaya'ya vereceğimiz daha 3 ''mesaj'' ve fazladan alacağımız daha çok zamanı var !

seyirci "gerizekalı" diye bağırdığında içimin yağları eridi..helal olsun.
maçtan önce de odaklandık falan bir hikayeler anlatıyordu..
harbiden odaklanmış..

Fenerli olduğu için sölemiyorum ama benim aktif sporcular içinde bugüne kadar gördüğüm en gereksiz,haddini bilmeyen,evladım olsa günde 5 vakit döveceğim 2 sporcudan biri Volkan Demirel,diğeri Kaya Peker olurdu..

Kıçıyla çenesi, elleriyle beyninden fazla çalışan Kaya paşa bu maçı sayı atamadan, 2 ribaundla tamamlamıştı.
Bunu da biliyordu da söylemek hoş olmazdı..
Çene yayı gevşemiş..Sıkarız vidalarını cumartesi.

Kendisine özel pankartı hak eden oyuncu.

Basketbol camiasının en yüzsüz, en karaktersiz oyuncularından biri.

Fenerbahçe'den hayatından duymadığı küfürleri duyduktan sonra oraya giden, taraftara yaranmak için her türlü soytarılığı yapan oyuncu.

Biz şimdi tepki gösterdik, ana avrat küfrettik ya, bize de gelmesin önümüzdeki sene? Allahım sen bizi koru...