Football Tycoon

ntv spor'un menajerlik oyunu.. sezon 17 maçtan oluşuyor. 1. olanlar, bir üst lige çıkıyor. Galatasaray,ultrAslan ve Bucaspor adında 3 takımım var. ikisi 1. , birisi 5. , ödüller falan var.. lap top, i pod mutlaka forumda da oynayanlar vardır.. buradan birbirimizi bilgilendirelim, paslaşalım, kupalara koşalım :)

http://ft.ntvspor.net/app/

Kimse üye olup boşuna vaktini harcamasın

Mahalli lig, Amatör bilmem kaçbininci lig... vakit harcayabilirmiyim diye üye olup sonra takımımı silerek kurtulduğum sadece saçma sapan bir FM denemesi ayrıca NTV serverlarının sinir hastası ettiği oyun

Olma mı Bayram'ım.. bak saat kaç oldu, hala ransfer yapacaz diye uğraşıyoruz :) 3 takımım var. biri yenilmez, armada diğerleri de öyle üstlere oynuyorlar bjk gibi :)

Kaan Can Garip' Alıntı:
Olma mı Bayram'ım.. bak saat kaç oldu, hala ransfer yapacaz diye uğraşıyoruz :) 3 takımım var. biri yenilmez, armada diğerleri de öyle üstlere oynuyorlar bjk gibi :)
Takımım yavaş yavaş 3.lige doğru koşuyor.Çok iyi bir kadro oluşturdum.Oyuncu aratma'dan çıkan süperstar'ı sattıktan sonra transfer için büyük bir bütçem oluştu bunuda iyi kullandım.

Veysel Kaya' Alıntı:
ben şuan birinci lig 18 gruptayım ismi vey-ba antreamlarla falan kuvvet 860 oluyor
1.Lig'e nasıl çıktın ? Ben Amatör'de şampiyon olsam bile anca grup atlayabiliyorum.Benimde takım gücüm 820'lere çıkıyor motivasyon %100 olduğunda.