FORMDAKİ KİŞİ SAYISI NASIL ARTIRABİLİR?NASIL FAYDA SAĞLAR?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G

Guest

Misafir
Arkadaşlar formu büyütelim artık.Ultraslan forma sıgmadı,sitede calısma yapıyorlar.Bu formda kişi sayısını arttırmalıyız ama nasıl:
1.Arkadaşlarımıza önererek ve bu forma yönlendirerek.
2.Yoğun Galatasaray haber portallarına reklam vererek ve çeşitli sitelere reklam vererek
3.Eger bunu yapamassak formda iyice kaynasmalıyız,potada herkesin gıptayla baktıgı bir taraftar grubuda olusturabiliriz.Böylece direkt olarak reklam yapılmıs olur.Form çığ gibi büyür,basketbol taraftarı artar ve maça gidenlerin sayısı artar.Ahmnet Cömert'e sığmayız,artık bir yerden başlayalım.Maçlarda full çekelim kadro bile önemli değil kimse duramaz karşımızda.
LÜTFEN ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİNİZİ YAZINIZ.ARKADASLARINIZI BU BASLIGA YONLENDİRİNİZ.
UNUTMAYIN HERŞEY GALATASARAY İÇİN!

Bundan önceki yazılarınada baktım hep laf olsun diye yazıyormuşssun gibi geliyor bana.Forum zaten git gide büyüyo bana göre.Ve ayrıca bize düşmez sitenin adminleri gerekeni yapıyor.
Açtığın konunun Galatasaray Erkek Takımıyla alakası yok...

^cold_fire^' Alıntı:
Bundan önceki yazılarınada baktım hep laf olsun diye yazıyormuşssun gibi geliyor bana.Forum zaten git gide büyüyo bana göre.Ve ayrıca bize düşmez sitenin adminleri gerekeni yapıyor.(bizim tek yapmamız gereken siteyi Galatasaraylı arkadaşalarımza söylemektir)
Açtığın konunun Galatasaray Erkek Takımıyla alakası yok...

Re: FORMDAKİ KİŞİ SAYISI NASIL ARTIRABİLİR?NASIL FAYDA SAĞLA

mekteb-i sultani' Alıntı:
Arkadaşlar formu büyütelim artık.Ultraslan forma sıgmadı,sitede calısma yapıyorlar.Bu formda kişi sayısını arttırmalıyız ama nasıl:
1.Arkadaşlarımıza önererek ve bu forma yönlendirerek.
2.Yoğun Galatasaray haber portallarına reklam vererek ve çeşitli sitelere reklam vererek
3.Eger bunu yapamassak formda iyice kaynasmalıyız,potada herkesin gıptayla baktıgı bir taraftar grubuda olusturabiliriz.Böylece direkt olarak reklam yapılmıs olur.Form çığ gibi büyür,basketbol taraftarı artar ve maça gidenlerin sayısı artar.Ahmnet Cömert'e sığmayız,artık bir yerden başlayalım.Maçlarda full çekelim kadro bile önemli değil kimse duramaz karşımızda.
LÜTFEN ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİNİZİ YAZINIZ.ARKADASLARINIZI BU BASLIGA YONLENDİRİNİZ.
UNUTMAYIN HERŞEY GALATASARAY İÇİN!

ultraslan.org gibi bir dolu boş mesajın yazıldığı bir ortam gibi olmayı kim istemiş ki? Ki hoş son zamanlarda yaş ortalaması ve seviye bir hayli düşmüş görünüyor. Bunu düzeltmek için çalışmak lazım asıl.

Burayı bilmesi gereken insanlar zaten gsbasket.org dan haberdarlar.

Gereksiz bir başlık açmışsın, kilitliyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...