Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Sistem müthiş çalışıyor yanlız benimde fazla fırsatım yok şuan zaten deneme aşamasındayız mart ayında gerçek yarış başlar basketbollarda gelince.

Foruma giriş yapıyorum.Sayfayı açık bırakıyorum.Çok değil en fazla 10 dakika sonra bir yere mesaj yazmak için girdiğimde oturumdan atmış oluyor.Tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum.Önceki halinde böyle değildi.Yapabileceğiniz bir şey varsa çok iyi olur.

Foruma giriş yapıyorum.Sayfayı açık bırakıyorum.Çok değil en fazla 10 dakika sonra bir yere mesaj yazmak için girdiğimde oturumdan atmış oluyor.Tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum.Önceki halinde böyle değildi.Yapabileceğiniz bir şey varsa çok iyi olur.

Forum online kalma süresini kontrol ettim şuan;

Bu süre (saniye olarak) bir Üyenin ne kadar online olarak gösterileceğini belirler. Üye bu süre zarfında Forumdan ayrılmış bile olsa bu süre bittene kadar 'Kim nerde Online' listesinde aktif olarak gösterilir.

Bu süre şuan 900 snye yani 15dk bence gayet yeterli süre ama derseniz uğraşmak istemiyoruz bu süreyi 10 dk daha uzatırız.Eski sistemde ne kadardı bilmiyorum ama şuanki böyle üyelerin isteklerine göre hareket ederiz.

Uğur benim de bir sorum olacak.

Mesela erkek takımımız bölümünde tüm başlıkları görmek için sol alttan ' başlangıçtan beri ' kısmını işaretliyorum ancak her erkek takımı bölümüne girişimde bunu yapmak zorunda kalıyorum. Sabitleme seçeneği varmı bunu ' başlangıçtan beri ' olarak ?

Uğur benim de bir sorum olacak.

Mesela erkek takımımız bölümünde tüm başlıkları görmek için sol alttan ' başlangıçtan beri ' kısmını işaretliyorum ancak her erkek takımı bölümüne girişimde bunu yapmak zorunda kalıyorum. Sabitleme seçeneği varmı bunu ' başlangıçtan beri ' olarak ?

Yaptım Can normal ayarın o olması lazımdı zaten gözden kaçmış.

Uğur bu maç sonuçlarını elle düzeltebiliyorum galiba ben, işin ucunda ödül varsa her türlü çirkefliği yaparım tahmin bölümünde haberin olsun :) :)

İleti gönderdiğimizdeki en az 20 karakter olayından şikayetçiyim ben. :)

Mesela maç başlığına skor yazacak olsam yazamıyorum, buna bi' çare bulabilir miyiz acaba ? :)

Forumun saati 2 saat geride sanırım, düzeltilebilir mi?

Bunu yazmak için girmiştim.

Saatinde sorun olanlar, yukarıdaki "Forum Eylemleri"ne girip "Seçenekleri Düzenle" sekmesinde, "Tarih & Saat ayarları"nı bulup zaman dilimini (GMT + 2.00) yaptıkları zaman, sorun düzelecektir.

Mart sonundaki saat uygulaması, bu durumu kapsamaz. :)

Bir sorum olacak. Sebepsiz yere ileti silimi oluyor mu forumda mod.lar ya da adminler tarafından?

NBA kısmında gündeme dair başlığı altındaki iletim silinmiş, geç saatlerde baktığımda duruyordu dün, cevap kaydedilmemiş falan olabilir diyeceğim ama...

Diğer bir sorun da, özel mesaj gönderemiyorum, sürekli hata veriyor. Yeterli yer yok diye uyarı geliyor eski mesajları silsem de uyarı devam ediyor, sonuçta mesaj gönderemiyorum...
(Yukarıdaki ileti silinmesiyle ilgili durumu da o yüzden buraya yazdım.)

Kimse nedensiz bir yere bişey silmez Halil Bey ki sizinde silincek bişey yazdığınızı sanmıyorum teknik bir sorun olmuş olabilir.Ben Nba bölümünde pek takılmadığım için silindiysede bilmiyorum.Özel mesaj olanını bugün artırcam kapasitesini.