Galatasaray:69 - Ülker:79 (Buyrun tatil yapın !!!)

Serinin ilk maçında sahadan 70-54 mağlup ayrılan Galatasaray; taraftar desteğinden yoksun olarak mücadele edeceği karşılaşmada olmak ta da olmamak ikileminde 13 Mayıs Cumartesi günü 14.00' de Ahmet Cömert Spor Salonu' nda sahaya çıkıyor. Tamam ya da devam niteliğinde oynanacak maç Ülkerspor' un galibiyetiyle sonuçlanırsa seriyi 3-0 üstünlükle kapatmış olacak ve Galatasaray Erkek Basketbol Takımı 2005-2006 sezonunu tamamlayacak.

Galatasaray' ın olası galibiyetinde ise 15 Mayıs Pazartesi günü iki takım tekrar karşılaşacak. Galatasaray' ın almış olduğu iki (2) maç seyircisiz oynama cezası nedeniyle NTV' nin naklen yayınlayacağı Ahmet Cömert Spor Salonu' ndaki karşılaşmaya seyirci alınmayacak.

bildigim kadarıyla cezaya itiraz edildi. belki bir maca iner.
ilk macta ki skor farkına pek aldanmayalım bir ara 3 sayı ya inmişti fark orda ust ust 2 hucumdan bos donduk. bir mac alabiliriz tabi eger ibo oynamazsa.

ibo yu geçen maç sakatlamıştık amabu maça oynayabilir ülker bu maça çok rahat çıkacaktır. seriyi bitirmek isteyecektir bu maçta boş şutları atmamız şart bu hem maliğin yükünü azaltır hem maliğe baskıyı azaltır hem de takıma moral sağlar ayrıca önde götürerek kazandığımız bir maç serinin diğer maçı içinde çok iyi olur

Takımımız için sezon u tamamlandı sayılır iş çok zor ama imkansız diil bunu ilk maç ülker i zorlayarak gösterdik sans faktörüde çok önemli dilerim bizim yanımızda olur da 2 maçı alıp seriyi uzatırıs.
FENERASYON dan ricamız da cezayı 1 maç a düsürmesi bari bunu yapsınlar sezon bitti zaten be..
ARKADASLAR MALİK SEZON SONU GİDER Mİ ?
ONU BİZ ÇOK SEWDİK SAHİDEN
HAYATIMIZ GALATASARAY :atki

malik dixon sen bizim herseyimizsin...
YA ADAM HEM SEMPATİK HEM SAYI MAKİNASI,YÖNETİMDEN RİCAM ONU ELLERİNDE TUTMAK İÇİN HERSEYİ YAPSINLAR BÖLE Bİ YILDIZ ZOR GELİR.
MALİK DİXON ADIN YETER...
AŞKIN ADI SARI KIRMIZI :atki

Ben o kadar da ümitsiz değilim. En azından bir maç alabiliriz diye düşünüyorum. O maç da tabii ki bu maç; başkası yok. :)

Bence 16 sayı fark yediğimiz maçta sevindirici olan tek şey takımımızın ve taraftarlarımızın Ülker i yenebileceğimize inanmasıdır...

ibrahimin bugünkü maçta oynamayacak olması kötü çünkü taraftarımız sadece ibrahime top geldiğinde hırslanıyordu.Ama ben şuna şaşırıyorum bi takımda fatih ve malik var ve bu takım nasıl şampiyonluğa oynayamıyor bu bir soru ayrıca zor anlarda cezalandırıcı oyuncumuz burak ve bruce bowen'ın türkiye temsilcisi desean varken nasıl bu durumda hala elenme lafları geçiyor yine anlayamıyorum ülkerde de bi yudumda sayacağımız adamlar var ama bizim ilk 5imizle onların ilk 5i arasında dağlar kadar fark yok
çok özür dileyerek bütün insanlarda olur bende de olabilir ama üstünüzden tarftar olarak ölü toprağı kaldırın şu maça inanarak gidin lütfen ama lütfen galatasarayın sadece futboldan oluşmadığını bu zor günlerde özhan canaydın'a gösterin ayrıca bi hedef olarak da Türkiye'de ilk eurolig şampiyonluğunu biz kazanacağız diyelim bunlar uzak şeyler değil

yigit1724' Alıntı:
ibrahimin bugünkü maçta oynamayacak olması kötü çünkü taraftarımız sadece ibrahime top geldiğinde hırslanıyordu.Ama ben şuna şaşırıyorum bi takımda fatih ve malik var ve bu takım nasıl şampiyonluğa oynayamıyor bu bir soru ayrıca zor anlarda cezalandırıcı oyuncumuz burak ve bruce bowen'ın türkiye temsilcisi desean varken nasıl bu durumda hala elenme lafları geçiyor yine anlayamıyorum ülkerde de bi yudumda sayacağımız adamlar var ama bizim ilk 5imizle onların ilk 5i arasında dağlar kadar fark yok
çok özür dileyerek bütün insanlarda olur bende de olabilir ama üstünüzden tarftar olarak ölü toprağı kaldırın şu maça inanarak gidin lütfen ama lütfen galatasarayın sadece futboldan oluşmadığını bu zor günlerde özhan canaydın'a gösterin ayrıca bi hedef olarak da Türkiye'de ilk eurolig şampiyonluğunu biz kazanacağız diyelim bunlar uzak şeyler değil
Arkadaşım yorumuna birşey diyemem ama yanlış bilmiyorsam bugün seyircisiz oynanacak maç.Dolayısıyla ibrahim in oynamaması çok büyük bir avantaj

Şuana kadar Tv nin verdiği tüm maçları izlemiştim ve gördüğüm en iyi GALATASARAy bu... İlk maçta 2 periyod sonunda 21 sayı atabilmiştik şimdi sadece 1 periyodda 31 sayı attık ülker ise 12...

burdan maçı verme olayı degil bence normal skora döndü maç biz ülkere 2 periyodda 40 sayı atabiliyorsak bu iyi bence 31 sayı biraz anormaldi sadece çokta sayı yemedik.Sadece biraz oyundan düştük.En azından maçın sonuna kadar başa baş gider gibi geliyor bana.Belki alırız :muhaha