Göztepe Parkı Basketbol | 24 Ekim Cuma - Saat : 20.00

Bu akşam (24 Ekim Cuma) saat 20.00' den itibaren Göztepe Parkı' ndaki ısıklandırmalı acık hava sahalarında basketbol oynuyoz.

Musait olan butun arkadasları bekleriz.

Re: Goztepe Parkı Basketbol@ 24 Ekim Cuma 20.00

Şu anda; Arda EZER, Omer HORZUM, Levent OKTENER ve 2 arkadasımız olmak uzere 5 kişiyiz.

* Murat INAL' a ulaşamadım, nedense telefonlarıma çıkmıyor bilemiyorum artık ;)
* Onder CICEKOGLU' na ulaşamadım, her zamanki gibi telefonu sessizdedir, artık alıştık.
* Caner CICEKOGLU msn de online ama iletimi, yanıtlamadı.

Re: Goztepe Parkı Basketbol@ 24 Ekim Cuma 20.00

Hava kapalı olsun da yagmur olmasın yeter. Metorolojiye göre cumartesi ve pazar yagmurlu olacak ama bugun icin yagmur göstermiyor. Biraz daha sıksın dişini bulutlar :)

Eve şimdi geldim; herhangi bir yagmur olayı söz konusu görünmüyor.
Saat 20.00' de Göztepe Parkı' ndayız.

Bir kere arayıp açamayınca cevap vermiyormu oluyor. Kızlar bu kadar alıngan değil yahu :) çalışıyorduk aradığınız saattte toplantıdaydık.
Dün idmanda sakatlandım. Muscoril+lasonil+Voltaren terapisindeyim pazar günü maçım var .
Size iyi maçlar.

Murat İNAL' Alıntı:
Bir kere arayıp açamayınca cevap vermiyormu oluyor. Kızlar bu kadar alıngan değil yahu :) çalışıyorduk aradığınız saattte toplantıdaydık.
Dün idmanda sakatlandım. Muscoril+lasonil+Voltaren terapisindeyim pazar günü maçım var .
Size iyi maçlar.

E acamayınca da cevap vermemis olmuyor musun kardes :)

Gittik oynadık güzel oldu, en azından spor yapmıs olduk. Saha fena degil, cember ve pota güzel; 15 YTL ücretle ışıkları yaktırıp takılıyorsun. Daha ne ...

I love this game :)