GSbasket.org Atkı

Re: GSbasket.Org Atkı

ben atkımı direkt olarak eyüp abinin cafesinden alırım hem ziyaret de etmiş olurum kendisini parayı da orda takdim ederim kendisine :)

Mehmet, hesabın olduğu şubeden yatırırsan havale ücreti ödemezsin ancak farklı bir şubeden yatırırsan ortalama 15-20 YTL havale ücreti isterler.

Murat atkı kaldıysa ben 3 tane istiyorum ancak ödemeyi önümüzdeki hafta istanbula döndüğümde yapabilicem bir mahsuru yoksa.
Ayrıca seninle konuştuğumuz diğer işi unuttuğumu sanma onunla ilgili sana özelden ulaşıcam.

Onur Yavuz' Alıntı:
Mehmet, hesabın olduğu şubeden yatırırsan havale ücreti ödemezsin ancak farklı bir şubeden yatırırsan ortalama 15-20 YTL havale ücreti isterler.
Garanti Bankasının havale ücreti 22 ytl dir bilginize ...

Atkı elime geçti.. Maça giderken boynuna geçir, eve gelince pankart diye balkona as :) Çok amaçlı kullanıma uygun..Kocaman atkı.. Şaka bir yana renkler güzel.. Aslında sarı-kırmızının yan yana geldiği her ürün güzel.. Herkesin atkısı forması vardır.. Bu atkı grubumuzun, birlikteliğimizin bir işareti olsun diye alınabilir.. İmkanı olan arkadaşlara tavsiye ederim..

Arkadaşlar ilk sayfada adları yazılı olanlar ücreti gönderirlerse atkıları kargo ile gönderebiliriz.

Ya da Ayhan Şahenkteki maçlardan önce bizimle irtibata da geçebilirsiniz.

Fırat UZUN' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":5ah4q42w]Mehmet, hesabın olduğu şubeden yatırırsan havale ücreti ödemezsin ancak farklı bir şubeden yatırırsan ortalama 15-20 YTL havale ücreti isterler.
Garanti Bankasının havale ücreti 22 ytl dir bilginize ...[/quote:5ah4q42w]
Hadi ya :( :( .Neyse bulmaya çalışacaz o parayı :)

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Fırat UZUN":p0o2go2t][quote="Onur Yavuz":p0o2go2t]Mehmet, hesabın olduğu şubeden yatırırsan havale ücreti ödemezsin ancak farklı bir şubeden yatırırsan ortalama 15-20 YTL havale ücreti isterler.
Garanti Bankasının havale ücreti 22 ytl dir bilginize ...[/quote:p0o2go2t]
Hadi ya :( :( .Neyse bulmaya çalışacaz o parayı :)[/quote:p0o2go2t]

Onun yerine atla Bakırköyden denizotubusune 20 dakikada kadıköydesin.4 ytl ,öğrenci akbilin varsa hele 2.5 ytl :)

Bugün tekerlekli sandalye ve yarın kızların burhaniye maçında benden alabilirisiniz atkıları.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Fırat UZUN":2i2veiid][quote="Onur Yavuz":2i2veiid]Mehmet, hesabın olduğu şubeden yatırırsan havale ücreti ödemezsin ancak farklı bir şubeden yatırırsan ortalama 15-20 YTL havale ücreti isterler.
Garanti Bankasının havale ücreti 22 ytl dir bilginize ...[/quote:2i2veiid]
Hadi ya :( :( .Neyse bulmaya çalışacaz o parayı :)[/quote:2i2veiid]

yok ya o kadar olmaması lazım..

Garanti bankası bankamatiğine gidin havalenizi yapın 2,5 ya da 3 ytl alıyor para.. kartsız işlem yapabiliyorsunuz hatta.. hatta bozuk para üstü bile alınabiliyor :) 22 ytl almaz. matikten halledin işinizi..
bu arada bende istiyorum 1 adet. hatta sorayim Tayfaya isteyenler varsa topluca hareket ederiz. elinize sağlık güzel ürün olmuş.

kolay gelsin.

Tunca TURAL' Alıntı:
[quote="Fırat UZUN":tpzugl54][quote="Onur Yavuz":tpzugl54]Mehmet, hesabın olduğu şubeden yatırırsan havale ücreti ödemezsin ancak farklı bir şubeden yatırırsan ortalama 15-20 YTL havale ücreti isterler.
Garanti Bankasının havale ücreti 22 ytl dir bilginize ...[/quote:tpzugl54]

yok ya o kadar olmaması lazım..

Garanti bankası bankamatiğine gidin havalenizi yapın 2,5 ya da 3 ytl alıyor para.. kartsız işlem yapabiliyorsunuz hatta.. hatta bozuk para üstü bile alınabiliyor :) 22 ytl almaz. matikten halledin işinizi..
bu arada bende istiyorum 1 adet. hatta sorayim Tayfaya isteyenler varsa topluca hareket ederiz. elinize sağlık güzel ürün olmuş.

kolay gelsin.[/quote:tpzugl54]
Yahu karar verin ya 22 mi 2,2 mi ? :)