GSBasket Piknik Organizasyonu

Arkadaşlar Kabataş'tan biz Şamil ile 9da hareket edeceğiz. 2 arkadaş da öyle rica etti. Kabataş'tan gelecekler bi çağrı atsın arayayim. Bostancı erken gelecek artık. Eğer Kabatastan erken gidecek olursa Muhammet'ler ile buluşur. Bu arada yemek artmasin diye daha fazla kayıp vermeyelim.

Deniz erken gidebilirsin istersen diğerleri ile aynı saatte orada olursun. Biz dokuzda binecegiz.

Tamam abi ben de 9da biniyim o zaman aksiyona gerek yok beraber gidelim :)

Arkadaşlar Kerem'in de dediği gibi isteyen 07:30 motoru ile de gelebilir. Eğer gelen olursa tel numaramı yazdım zaten beni arasın ki onları bekleyelim. Bu arada geç gelen güzelim ada havasında yapılacak olan kahvatlıyı kaçırmış olacaklar :D

Abiler ablalar sigara işini de adaya bırakmayalım. Malum açık hava yaktıkça yakar insan. Çift tabanca gelcem ben. Sonra adada sigara aramayalım :)

Bende geliyorum

1- Muhammet Kaan
2- Kerem Seçer
3- Şamil Turançiftçi
4- Gazanfer Tosun
5- Tanju Çiçek
6- Furkan Şenbabaoğlu
7- Alperen Küçük
8- Burak Eyvel
9- Arca Yıldırım
10- Onur Yavuz
11- İlkay Recep Yem
12- Can Kırımlıoğlu
13- Okan Alaşalvaroğlu
14- Barış Erenkara
15- Erdal Avcı
16- Aykun Alan
17- Suhan Cem
18- Aras Kafkasli
19- Onder Cicekoglu
20- Bengi Baris
21- Savas Karadag
22- Cem Erman
23- Alen Hekimbas
24 - Deniz Baskın
25- Emre Türkel
26- Onur Uncu
27- Yunus Taylan
28- Yılmaz Yıldırım
29- Oğuzhan Tonyalıoğlu
30- Metehan Güre
31- Onur Gürel

7 30daki vapur için Kabataş'ta bulaşabileceğim birisi varsa ben o saatte geçmeyi isterim yoksa, 9dakine bineriz hep birlikte sorun olmaz :D

Yanlız Onur adada da yok omangal öyle olmaz, et böyle pişmez demeyesin hee :))
Yalnız acaip güldüm :)
Erdal Avcı Jedi olsaydı Onur Gürel onun padawan'ı olurdu valla. Ben artık kendisin yeni Erdal Avcı gözüyle bakıyorum. Fatih Terim - Piontek maşallah :)

Savaş o Kazak dostlarımızdan gelen malum şişe adaya gelmezse daha görüşmeyelim. Saat sabah 7:30 hiç uyumadım, amacım Kazak dostlarımızın kaynağından faydalanmak ve olay çıkarmak. Yemekteyizdeki huysuz yarışmacılar kafasındayım. Herkese esenlikler ve kolaylıklar dilerim.