Hangi Basketbol Programı Daha İyi?

Sizce hangi basketbol programı daha iyi?

• Asist

Oy: 0 0.0%
  • Pota (TRT 3)

• Slam

• Son Periyot

• Kullanılan toplam oy
    22
Unuttuğun var, ve bence o en iyisi.
Yıllardır çizgisini hiç bozmayan taraftarsızlığını hiç yitirmeyen ve her pazartesi Trt 3 'de yayınlanan Pota programı var ki en iyisi o olmasına rağmen malesef çok geri planda kalıyor.

Burak Barut' Alıntı:
Yıllardır çizgisini hiç bozmayan taraftarsızlığını hiç yitirmeyen ve her pazartesi Trt 3 'de yayınlanan Pota programı var ki en iyisi o olmasına rağmen malesef çok geri planda kalıyor.
.

Seçenekler az olmuş sanki.Pota'nın dışında örneğin D spor'da İsmet Badem ve Murat Murathanoğlu'yla Asist programı var.Her ne kadar pek seyretme şansı bulamasam da o da eğlenceli bir program.

Burak Barut' Alıntı:
burak abi dogru söylüyosun kusura bakmayın ama şimdi onu pek izleyen oldugunu sanmıyorum herkes şimdi kendi zevkine göre eskileri izleyen yok

Turgut Sahin' Alıntı:
Seçenekler az olmuş sanki.Pota'nın dışında örneğin D spor'da İsmet Badem ve Murat Murathanoğlu'yla Asist programı var.Her ne kadar pek seyretme şansı bulamasam da o da eğlenceli bir program.
evet ama en çok izlenenler bunlar olarak düşündüm yazmadıgım okadar program var kii mesela nba stüdyo

Bu konuyu seviyorum.

Bilgiler:

Ribaund-Meltem-Pazartesi akşam 20.15-Ahmet Dedeoğlu
Pota-S Haber-Salı-19.10-Mehmet Baturalp(programın ismi doğru)
Pota-Trt 3-Pzt-22.00-her hafta ayrı sunucu neredeyse
Nba Stüdyo-biliyoruz
Basketbol Panorama
Son Periyot
Slam

tamam pota iyi güzel hoş ta trt de olmasının da büyük etkisiyle aşırı ciddi bir program...yani bir murat kosova kaan kural yada m.murathanoğlu ismet badem deki renklilik yok

Alperen Kaplan' Alıntı:
Bu konuyu seviyorum.

Bilgiler:

Ribaund-Meltem-Pazartesi akşam 20.15-Ahmet Dedeoğlu
Pota-S Haber-Salı-19.10-Mehmet Baturalp(programın ismi doğru)
Pota-Trt 3-Pzt-22.00-her hafta ayrı sunucu neredeyse
Nba Stüdyo-biliyoruz
Basketbol Panorama
Son Periyot
Slam

Biraz daha,
Asist--- D Spor
İsmet Bademle Basketbol--- Tv Net-Pazartesi-21.10

Asist ilk çıktığı dönemlerde Cine-5'ten yayınlanırken baya güzeldi. Şu sıralar da; İsmet Badem, Murat Murathanoğlu, Kaan Kural, Murat Kosova dörtlüsü bir araya gelip bir program yapsalar çok hoş olur aslında. Hem Türkiye ligleri, hem Avrupa Kupaları hem de NBA üzerine çok kaliteli içerik hazırlayacaklardır. Ama sanmam böyle bir proje olacağını. TRT Pota yine maç görüntüleriyle, röportajlarla, konuklarıyla falan biraz daha iyi gibi..

Evet baya güzeldi formatları. Topları imzalatıp duruyorlardı gelen giden millete. Birde "I like Asist" demeyeni dövüyorlardı o aralar galiba :)

O kadarını hatırlamıyorum ama bir defasında okuma yazma bilmezken programı aramaya kalkmıştım... Sonra birşeyler sormuşlardı küçük olduğumu anlayınca yayına yollamamışlardı... 8)

Hatta programa bağlananların konuşmak için 30 saniyesi vardı.Arkalarında da küçük bir pota vardı İsmet Badem arada top alır atış yapardı :p

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Gelen konukların eline sprey boya verip duvara imza attırdıklarınıda mı hatırlamıyorsun peki :)

Hey gidi hey unutulur mu o günler :)
Asist, Sayı olmayan asiste, asist demem ben gibi de bir sloganları vardı.
Cine 5'in iyi zamanlarıydı : )