Hangi Spor Gazatesini Okuyorsunuz?

Hangi Spor Gazatesini Okuyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    25
Hepsi yalan yazıyor..

Ama özellikle Fotomaç işi çok abartıyor.Tam bir Fener gazetesi Fotomaç.

Zaten spor gazetesini genelde İddaa ekleri için alıyorum.

Gidip bir spor gazetesi alacaksam da Fanatik'i tercih ediyorum.

fotomaç a göre simic galatasarayda.transfer listesindeki bütün oyunculara anlaştı falan diyolar.ondan sonra 40 yılda bir o yazdığı transfer olduğundada biz günler öncesinde söylemiştik yazıyolar.

Arkadaşlar alıp getiriyolar okula bende resimlerine bakıyorum. Güzel bir yıldızlar albümü :)
Zaten dedikleri adamlar gelse Türkiye dünyanın en iyi futbol ligine sahip olur :)

FOTOSPOR SPOR GAZETESİ DEĞİL ADETA YALAN MAKİNASI

Yalanlarına hergün bir yenisini ekleyen Fotospor okuru ile edeta dalga geçiyor. Nedeni ise yaptığı haberlerle akıl almaz yalanlar atmak. İŞTE TARAFTARIN Bİ TARAFI İLE GÜLDÜĞÜ TRANSFER HABERLERİ..

İşte bugünki transfer haberleri...

"Barcelona iki yıldızda damping yapınca Kanarya?ya gönül veren ?ünlü işadamı? ?HEDİYE SÖZÜ? için düğmeye bastı...

Kabuk değiştiren ve Deco?yu sattıktan sonra diğer yıldızları Eto?o ile Ronaldinho?ya da müşteri arayan Barcelona, sonunda yola geldi! Kamerunlu süper star Eto?o?nun fiyatı 19?a, Brezilyalı top cambazının bonservis bedeli ise 18 milyon euroya kadar düşürüldü...

Taraftarına gerçek anlamda bir dünya yıldızı sunmak isteyen Fenerbahçe?nin iştahı yeniden kabardı. Eto?o?yu kulübe hediye etmek istediği ?derin Fenerbahçe?de? sıkça konuşulan ünlü işadamının, son indirimlerden sonra Ronaldinho?yu da gündemine aldığı iddia edildi! İspanyol hoca Aragones?i bile heyecan kapladı!"

Fotospor'un "Fenerbahçeli oldu" dediği Ronaldiho ise Manchester City'e imza attı!

Fotospor'un transfer bombaları bununla da sınırlı değil.. Gazete bakın başka kimleri transfer etti:

Halil tamam Hamit yolda
Yabancı kontenjanı nedeniyle yerli futbolculara yönelen Fenerbahçe Halil Altıntop?tan olumlu yanıt aldı. Almanya?nın Schalke takımında forma giyen futbolcurun ikiz kardeşi Hamit de sarı-lacivertli formaya sıcak bakıyor. Her konuda anlaşmaya varılan Halil için Alman kulübü yetkilileriyle masaya oturulacak. Halil?in teklifi kabul etmesi Hamit?i de heyecanlandırdı. Euro 2008?de milli takımın en başarılı oyuncusu olan Hamit, ?Halil?le birlikte oynamak isterim. Ancak Bayern ile bonservis sorunumun çözülmesi gerekir? şeklinde konuştu.

Adnan Polat git görüş demiş, Haldun Üstünel İNGİLTERE'ye giderek Tuncay için kulübü ile görüşmüş.. Tuncay da gelirim ama tepki alırım şimdi olmaz belki daha sonra demiş..

Saadet Unal' Alıntı:
Fanatik bana diğerlerinden daha güvenilir geliyo her zaman

fotosporu okuyan varmı çok merak ediyorum bütün haberleri yalan neredeyse

Fotospor gazetesini Türkiye genelinde yaklaşık 60.000 kişi okuyo :D
o civarlarda satışı ...

Özlem Nokta' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":1vd76l72]Fanatik bana diğerlerinden daha güvenilir geliyo her zaman

fotosporu okuyan varmı çok merak ediyorum bütün haberleri yalan neredeyse

Fotospor gazetesini Türkiye genelinde yaklaşık 60.000 kişi okuyo :D
o civarlarda satışı ...[/quote:1vd76l72]
Alanların %90 ıda eminim Fenerlidir.Kendilerini tatmin etmek için alıyorlardır ;) :)

ben de fanatik almaya calısıyorum ama ilginç bilgiler saçma gazetelerden çıkmıyor değil mesela geçen yaz sanırım temmuz ayıydı iddia oynucaktık ben de öylesine iddia eki geniş diye fotogol aldım ne sallamışlar diye okurken ne göreyim bir sayfada şöyle haber 'yeni nba sloganı where amazing happens' diye bir haber okudum ve hiç ihtimal vermedim çünkü başka hiçbir yerde böyle bir haber yoktu ama gel gör ki ekim ayında sezonun başlamasıyla birlikte bu reklamları gördüm şimdi bile düşünüyorum bu haberi nasıl buldular diye