Hayal-Et

Bay x ramazan ayı dolayıyla oruçludur.Günlerden perşembedir.Cebinde ytl vardır 1ytl ile yiyecek bişi alamayacağından dolayı. 1Ytl ile süper loto oynar süper loto 3 haftadır devretmektedir.Süper lotonun ikramiyesi 6milyon ytl dir ve ikramiye bay ''X'' e çıkar....

Şimdi siz bay X olsaydınız o parayla neler yapardınız hayalleriniz neler olurdu..?

İlk ben yazıyım..O paranın bir bölümüyle Semtin en güzel yerinden bir dükkan bulup iddaa bayii açarım..Bi ev Birde araba geri kalanı babama verir geleceğimi sağlama alırım eet sizin hayallerinizi görelim

Okan ciddi anlamda yazılarını takip ediyorum. idolüm olma yolunda hızla ilerliyorsun, büyümüşte küçülmüş gibisin :)6 trilyonu bulduktan sonra iddaa bayiini napacaksın ? :)

Kaan Can Garip' Alıntı:
Okan ciddi anlamda yazılarını takip ediyorum. idolüm olma yolunda hızla ilerliyorsun, büyümüşte küçülmüş gibisin :)6 trilyonu bulduktan sonra iddaa bayiini napacaksın ? :)

Abi hep ezilen taraf olmaktan bıktım şu iddaa olayındaki 18 yaş sınırı canıma tak ettirdi.Her gittiğim bayiide dışlanmaktan imanım gevredi bu olaya bi son vermek için peder e bi iddaa bayisi açtırmak şart oldu.

Okan BAKIR' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":3solbsn7]Okan ciddi anlamda yazılarını takip ediyorum. idolüm olma yolunda hızla ilerliyorsun, büyümüşte küçülmüş gibisin :)6 trilyonu bulduktan sonra iddaa bayiini napacaksın ? :)

Abi hep ezilen taraf olmaktan bıktım şu iddaa olayındaki 18 yaş sınırı canıma tak ettirdi.Her gittiğim bayiide dışlanmaktan imanım gevredi bu olaya bi son vermek için peder e bi iddaa bayisi açtırmak şart oldu.[/quote:3solbsn7]
Koptum bu yoruma :) sen de haklısın ne diyim ki 18 e kadar beklemek şart.

ben de heralde Cihangirden studio daire birde porsche alırdım :)

O parayla basketbol kombinesi sonrada eski açıktan kombine alırdım :)
Gerisini bankaya koyar faizini yerdim :) :)

Bankaya koyar faizini yerdim!

6 milyon ytl'yi faize yatırırsan senede 1 milyon ytl faiz parası alıyorsun.. 7 milyon ytl para. Bu para insanın ömrü boyunca belki kazanmak için uğraşacağı para...

Bir dükkan açar işletirdim... Paranın yine kalan kısmını bankaya faize yatırırdım.. Dükkandan gelen gelirle hem dükkanı işletir hem paramı kazanırdım...

Yazlık bir sahil kasabasına taşınırdım.Orada ufak bir cafeterya açardım.Ve günlerimi sessiz,yalnız ve doğayla baş başa geçirirdim hep hayal ettiğim gibi.