Hediye Maç Bileti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarınki maç için 10 adet bilet hediye edeceğiz. Bileti olmayanlar lütfen isimlerini konuya yazsın. Çekiliş ile kazananlar maç öncesi kimliklerini gösterip biletleri alabilecektir.

Tek şartımız bilet almaya gelenlerin üstünde "Yenilmez Armada" tshirtü olmasıdır.

Emre Türkel

Not: Bazı şerefsizler tarafından 50tl ye satılan böyle değerli bir maç biletini üstelik 10 adet hediye veren bu siteye gerçekten helal olsun. Umarım örnek olur birilerine. Teşekkürler.

İşte taraftarlık budur gerçekten. Ne rant, ne para kaygısı sadece takım aşkı. Umarım bu hareket bütün tribünlerimize örnek olur.
Ben şuan Ankara'da olmam nedeniyle maalesef gelemeyeceğim ama gerçekten bu örnek hareketiniz karşısında saygıyla eğiliyorum.
Yürekten tebrikler...
Helal olsun...

Bu siteyi bu yüzden seviyorum işte. O biletlerden ciddi para kazanılabilirdi.

Mert Demirtepe

Forum istanbula vardıgımda bilet kalmamıştı.Bu başlıgı görünce sevindim ama maalesef yenilmez armada tişörtüm yok.

Uğur Bey, hediye edilecek bileti karaborsadan almaya çalışsanız 40-50 TL civarında bir fiyat isteniyor. Şimdiye kadar almamış olsanız bile 15 TL´ye bilet sahibi oluyorsunuz, eğer çekilişte size çıkarsa. Yenilmez Armada t-shirt alarak hem kulübe katkıda bulunmuş oluyorsunuz hem de Pazarlama AŞ´ye mesaj vermiş oluyorsunuz basketbol ürünleri konusunda. Sanırım buna değer...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...