İsyan

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
İsyanı Halil Üner bastırdı
Sarı kırmızılı yönetim 25 Mart'ta yapılacak seçimle uğraşırken, basketbol şubesini ihmal edince özellikle başını yabancı oyuncuların çektiği sarı kırmızılı basketbolcular paraları ödenmeyince maça çıkmama tehtidinde bulundular.

Geçtiğimiz cuma günü oynanan Tekelspor maçı öncesinde maça çıkmak istemeyen Malik Dixon'a Antrenör Halil Üner cebinden 37 bin dolar ödeyerek Amerikalı basketbolcunun isyanını bastırdı ve basketbol şubesindeki sorunu geçici olarak çözdü.

20.03.2006

Kaynak : DHA

Şube o kadar başı boş ki Halil hocaya verdiği emekler yüzünden teknik anlamda eleştride bulunamıyorum.İşte işin en acı tarafı.

Valla Galatasaray'da mantalite değişmediği sürece böyle haberler daha çok karşımıza çıkar. Zamanında Fatih Terim'de cebinde ödeme yapmıştı Basketbol Şubesi için, şimdi hiç deilse kendi koçumuz cebinden ödüyor. Güler misin ağlar mısın...

adama o kadar kötü söz söylüyoruz.ona kötü söz söylenen bir topic acıldıgında herkes yazıyor ama iyi yaptıgı bir iş için topic acıldıgında kimse yazmıyor... :roll:

anticanaydın' Alıntı:
adama o kadar kötü söz söylüyoruz.ona kötü söz söylenen bir topic acıldıgında herkes yazıyor ama iyi yaptıgı bir iş için topic acıldıgında kimse yazmıyor... :roll:
Dediklerine katılıyorum söz konusu Halil Üner'e kötü söz söylemek isteyince bazı arkadaşlar saldırmak için yer arıyor. iyi birşeyler yaptı yerden yere vuranlar arazi zaten önemli bir iş yapmamış cebinden sadece
37 bin dolar vermiş bunu başka biri yapsa baştacı yapardık.

anticanaydın' Alıntı:

Antiünerci biri olarak Ünerí kutlanması gereken bir durum görmüyorum ortada. Eğer Üner kendini değil de camiayı (camiayı düşünmesi imkansız çünkü kendisi fenerlidir) veya takımı düşünüyor olsaydı tüm oyunculara ödeme yapardı. Ancak o sadece Malik´e ödeme yaparak kendisini kurtarmayı tercih etti. Teşekkürü hak eden birisi varsa o da Üner değil ödeme yapılmamasına rağmen mücadeleye devam eden oyuncularımızdır.

yeni yonetim futbola paraları odemıs acaba basketede odenecekmı?
play offlar ıcın yabancı alınacakmı?
bugun fanatıkte basketbol subesıyle ılgılı haber vardı.
herkesın sustugunu falan yazıyordu gazete

onur cok seviyorsun sen h.uner'i kandırma insanları. :ehue :ehue

onuryavuz' Alıntı:
Antiünerci biri olarak Ünerí kutlanması gereken bir durum görmüyorum ortada. Eğer Üner kendini değil de camiayı (camiayı düşünmesi imkansız çünkü kendisi fenerlidir) veya takımı düşünüyor olsaydı tüm oyunculara ödeme yapardı. Ancak o sadece Malik´e ödeme yaparak kendisini kurtarmayı tercih etti. Teşekkürü hak eden birisi varsa o da Üner değil ödeme yapılmamasına rağmen mücadeleye devam eden oyuncularımızdır.

halil hüner cebinden 37.000 USD asla ödemez ödenmişse mutlaka arkasında başkası vardır hemen duygusallaşmayalım beyler.

Birkaç yerden liseli bir grup üyenin "Galatasarayda para ödemek Halil Üner'e mi kaldı" nidaları atıp Kunter için kulis yaptığına dair birşeyler duyuyorum. Ne kadar doğrudur bilemem...

verdiğini kabul etsekte sevmek için bence yeterli sebep sayılmaz oynatacak oyuncu bulamazsa kendi kariyeri sıfırlanacak o yüzden verdiğini düşünelim.

gordon' Alıntı:
Birkaç yerden liseli bir grup üyenin "Galatasarayda para ödemek Halil Üner'e mi kaldı" nidaları atıp Kunter için kulis yaptığına dair birşeyler duyuyorum. Ne kadar doğrudur bilemem...

Anlamıyorum...

Galatasaray Lisesi mezunu bir grup üye cebinden para verdiği için bir antrenörü göndermek istiyor.

Yani takım başarısız olsa, küme düşmenin eşiğinden dönse önemli değil...

Hayret...Ayranı yok içmeye derler ya aynen öyle.

Lisenin eğitimi üzerine bir kaç şey yazmak lazım ama burası yeri değil sanırım.

Bu arada umarım hörmetli başkanımız Galatasarayımızın futbol şubesinden ibaret olmadığını hatırlar ve hisse satışından gelen paradan isyan bayrağını açmayan diğer şubelerdeki oyuncularımıza da ödeme yapar.

ya sadece malik e odeme yaparak onu takımın ustune cıkardı. bence.
tamam belki iyi bi davranış olabilir ama bu onun basarısızlıgını ortmez

arkadaslar bence galatasarayın durumunu adnan polat düzeltir her branşta....