Kardemir Karabük 68 - Galatasaray 79

6932269.jpg

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, erteleme karşılaşmasında Kardemir Karabük'ü 79-68 mağlup etmeyi başardı.

Galatasaray'a galibiyeti getiren skorer oyuncular, 35 sayıyla Ferit Gümüş, 15 sayıyla Justin Eveson ve 10 sayıyla Troy Sachs oldular. Galatasaray bu galibiyetle Deplasmanlı Süper Lig'de namağlup liderliğini sürdürdü.

1. Periyot: 16-19
2. Periyot: 13-24
3. Periyot: 22-12
4. Periyot: 17-24

Galatasaray.org

Kardemir Karabük skora bakılırsa zorlamış Engelsiz Aslanları neyse haticeye degil neticeye bakalım ;) TEBRİKLER ASLANLAR

Galiba bayağı zorlanmışız hatta skoru ilk başta yalnış gördüm yenildiğimizi zannettim bir an yüreğim hop etti.. Aman Allah korusun alışık değilim bu şubede yeniligiye.. :)

Zorlanacağımız deplasmanlardan biriydi Karabük.Öylede olmuş.Her maç biri çıkıp skora fazla katkı yapıyor.Bu maçta Ferit gerekeni yapmış.

Yalnız kafanızda soru işaretleri oluşmasın diye de bir açıklama yapayim.
Sedat hoca her maç bazı şeyler deniyor.Bir maç bir oyuncu gurubuna ağırlık veriyor diğer maç başka oyuncularla oynuyor.Daha işler yapabilmek için.Yoksa daha farklı da bitebilir.

Zaten son zamanlarda İzmir B.B´nin rekoru sorulup duruyor, strese giriyorum. İlk anda ben de yenildik sandım...

Tebrikler "Engelsiz Aslanlar" ekibi...

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Lefkoşa Belediyesi maçı da ertelendi sanırım, o ne zaman oynanıcak acaba?

Tebrikler engel tanımayan aslanlarımıza..
Tekerlekli Sandalye takımı da olmasa Batuhan´ın buraya uğrayacağı yok. : )