KBSL 1.Hafta | Galatasaray 56-46 Emlak Konut

Bizim maçtan bağımsız Emlak Konut iyi yabancılar almış.Şu an Wnba'de oynayan Lindsay Allen ile Alana Smith'i aldılar.

Bu 2 oyuncu dışındada bizim maçta oynama ihtimali olduğundan diyorum,Wnba geçmişi olan Sydney Wiese'ı ve Chantel Horvat'ı almışlar yabancı olarak.Wiese hazırlık maçlarında oynamıştı,Horvat Türkiye'ye geldi mi bilmiyorum.

Maçı youtube dan izleyen kişi sayısı 500 :)

İlgi bu kadar düşük olunca bütçe de bu kadar olur, şaşırmamak lazım.

Bütçe yüksek olsa, ilgi yükselir mi onu da ayrı tartışırız tabi.

Takım çok yüzdesiz oynadı. Umarım sadece bu maçlıkdır.
Takıma Nalyysa katılacak , bir de yabancı 5 numara deniyor. Elde zaten Vanloo, Kader , ve İngiliz olan yabancı oyuncumuz olacak. Yani 5 yabancı oluyor , Tiffany Mitchell transferi iptal mi oldu ?

Gecen sezonki takimin biraz da kapasitesinden dolayi ve sezonun sonuna dogru yaklastigimizda 2 tane net hedefimiz oldugu icin Alper Durur icin o donemde destek vermistim.Fakat bu sezon kendisi kaldigi surece hic bir cacik olmayacagindan eminim.Herseyi gectim bir kere o bag koptugunda bir daha toparlamak cok cok zor.Bu rezil giden bir teknik direktor icin soylenen “su macini da gorelim” dusuncesiyle ayni zihniyet.Umarim kendisiyle yollarimizi ayirip Ekrem Memnun veya en kotu ihtimal Efe Guven ile anlasiriz.O zaman bu bransla ilgili bazi hayallerden ve hedeflerden soz edebiliriz.