KBSL 2.Hafta | Fenerbahçe Alagöz Holding 84-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring

Fenerbahçe'ye madara olduğumuz bilmem kaçıncı derbi. şu mevcut durumu içine sindirip yan branşlara yatırım yapılmamasını savunanlara, "zarar ediyoruz abiiiii" diyenlere kocaman bir yazıklar olsun. sizin de payınız var bu rezillikte.

Yeter artik Fener'den her mac 30 fark yemek. Bunun hocayla alakasi da bir yere kadar. Sancho Lyttle - Alba Torrens'li kadrodan beri boyle bu (1-2 istisna olabilir). Yeter, adam gibi kadro kurmak cok zor degil kadin basketbolunda.

Ağlamak istiyorum…36 yaşındayım..Küme düştüğümüz sezondan beri bir iki sezon hariç Fenerbahçe ye sürekli yenilliyoruz ve hiçbir yönetim birşeyleri değiştirmiyor radikal kararlar almıyor aklım almıyor bunu..benim için feneri yenmek çok da önemli değil şampiyonluk önemli fakat ortada şampiyonluk da yok iki sezon hariç…

Parçaları yazacağım, kafa yormak isteyen aktörler bütüne ulaşır. 2013-2014'te Fenerbahçe'yi Euroleague finalinde 69-58 yenerek Euroleague şampiyonu olduk. Bir sezon öncesinde 2012-2013'te erkek futbolda Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadık. 1999-2000'de erkek futbolda UEFA Kupası'nı kazandık. Bir sezon öncesinde kadın basketbolda Euroleague 3.'sü olduk.

Bu satırları yazmadan önce yaşamımın 31 yılının 27'sini yaşadığım sitenin komşusu olan kamelyadaki doğum günü, sünnet düğünü vari törensel etkinlikte önce ''Aşkın Olayım'', sonra ''Ali Cabbar'' çaldı küçük çocuklar için. Bu tablonun alt metninde elbette ki erkek futbolda son 30 yılın en baskın Galatasaray-Fenerbahçe maçları performansının 2022-2023'te bizden gelmesi birincil faktör. Yani Erden Timur var. Üst paragrafta ise Faruk Süren var, Ünal Aysal var. Demem o ki erkek futbolun yanına kadın basketbolu da eklemeden bu iki başkan mertebesine; bununla birlikte 80'lerin sonundaki Galatasaray başkanları düzeyine erişebilmek mümkün değil.

İmzam 13 Nisan 2014. Galatasaray basketbolu tarihine duyduğum hususi ilgi üzerinden kadın basketbolda 1997-1998'de alınan 98-41 ve 88-46'lık derbi galibiyetlerinin kadın basketbolun tüm tarihinde geçtiğimiz sezonki erkek futbol derbilerinin son 30 yıl adına karşılığı olduğunu biliyorum. Ben küçük burjuva olarak cappuccino ve güneş sonrası ''Bize karşı Euroleague finali mi kazandınız; tek maçta 57, iki maçta 99 sayı fark mı attınız?'' diyerek ilerlerim de Erden Timur'un kafasındaki ilerleme arayışıyla; erişmek istediği mertebe arzusuyla bu kadın basketbol takımı hiç örtüşmüyor gibi geliyor bana.

Son düzenleme:
Parçaları yazacağım, kafa yormak isteyen aktörler bütüne ulaşır. 2013-2014'te Fenerbahçe'yi Euroleague finalinde 69-58 yenerek Euroleague şampiyonu olduk. Bir sezon öncesinde 2012-2013'te erkek futbolda Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadık. 1999-2000'de erkek futbolda UEFA Kupası'nı kazandık. Bir sezon öncesinde kadın basketbolda Euroleague 3.'sü olduk.

Bu satırları yazmadan önce yaşamımın 31 yılının 27'sini yaşadığım sitenin komşusu olan kamelyadaki doğum günü, sünnet düğünü vari törensel etkinlikte önce ''Aşkın Olayım'', sonra ''Ali Cabbar'' çaldı küçük çocuklar için. Bu tablonun alt metninde elbette ki erkek futbolda son 30 yılın en baskın Galatasaray-Fenerbahçe maçları performansının 2022-2023'te bizden gelmesi birincil faktör. Yani Erden Timur var. Üst paragrafta ise Faruk Süren var, Ünal Aysal var. Demem o ki erkek futbolun yanına kadın basketbolu da eklemeden bu iki başkan mertebesine; bununla birlikte 80'lerin sonundaki Galatasaray başkanları düzeyine erişebilmek mümkün değil.

İmzam 13 Nisan 2014. Galatasaray basketbolu tarihine duyduğum hususi ilgi üzerinden kadın basketbolda 1997-1998'de alınan 98-41 ve 88-46'lık derbi galibiyetlerinin kadın basketbolun tüm tarihinde geçtiğimiz sezonki erkek futbol derbilerinin son 30 yıl adına karşılığı olduğunu biliyorum. Ben küçük burjuva olarak cappuccino ve güneş sonrası ''Bize karşı Euroleague finali mi kazandınız; tek maçta 57, iki maçta 99 sayı farkı mı attınız?'' diyerek ilerlerim de Erden Timur'un kafasındaki ilerleme arayışıyla; erişmek istediği mertebe arzusuyla bu kadın basketbol takımı hiç örtüşmüyor gibi geliyor bana.
Erden Timur nereye yetişecek herşey ondan bekleniyor. Çabuk tüketiyoruz bu güzel insanı.

Oysa ki yapılacak şey çok basit. Şu rezil hocayı kovup boşta olan Ekrem Memnun'u getireceksin. Yine para harcama ama en azından bir sistem, plan, program olur. Şu durum kadın basketboluya ilgilenen söz sahibi insanların canını sıkmıyorsa da yazıklar olsun. Sizler Galatasaray hainlerisiniz!!

Erden Timur nereye yetişecek herşey ondan bekleniyor. Çabuk tüketiyoruz bu güzel insanı.

Oysa ki yapılacak şey çok basit. Şu rezil hocayı kovup boşta olan Ekrem Memnun'u getireceksin. Yine para harcama ama en azından bir sistem, plan, program olur. Şu durum kadın basketboluya ilgilenen söz sahibi insanların canını sıkmıyorsa da yazıklar olsun. Sizler Galatasaray hainlerisiniz!!

Rezil hoca dediğiniz kişiyi kim kovacak? Kovması gereken kişi kovmuyorsa, işini düzgün yapmıyor demektir ve bu sefer o görevden alınmalıdır. Peki onu kovacak olan kim? Yani besin zincirini takip ettiğimizde her türlü Erden Timur’a varacağız. Dursun Özbek’e eski yaşattıklarından dolayı zaten güvenim yoktu basketbol şubelerinin durumuna baktıkça; Erden Timur’un da farklı olmadığını görüyorum.

Rezil hoca dediğiniz kişiyi kim kovacak? Kovması gereken kişi kovmuyorsa, işini düzgün yapmıyor demektir ve bu sefer o görevden alınmalıdır. Peki onu kovacak olan kim? Yani besin zincirini takip ettiğimizde her türlü Erden Timur’a varacağız. Dursun Özbek’e eski yaşattıklarından dolayı zaten güvenim yoktu basketbol şubelerinin durumuna baktıkça; Erden Timur’un da farklı olmadığını görüyorum.

Besin zincirini takip edince Erden Timur'a varılmaması gerek. Kendisi yönetimde bile değil, Sportif A.Ş.'de bir yönetici. Örneğin kadın takımındaki rezilliklerin sorumlusu Levent Yaz da Sportif A.Ş.'de yok. Ek olarak Erden Timur bu takımın şu an başkanı da değil. Olay sponsoru olduğu erkek takımındaki rezillikler olsa sonuna kadar haklısınız ama Erden Timur'un kadın basketbol takımıyla bir ilgisi yok.

Alper Durur'u kovması gereken kişi kendisini başımıza musallat eden, aynı zamanda bir liseli üye olan Levent Yaz. Eğer o kovmuyorsa da kovması gereken kişi önce 2. Başkan Metin Öztürk'tür, eğer o da kovmuyorsa Başkan Dursun Özbek'tir.

Son düzenleme:
Besin zincirini takip edince Erden Timur'a varılmaması gerek. Kendisi yönetimde bile değil, Sportif A.Ş.'de bir yönetici. Örneğin kadın takımındaki rezilliklerin sorumlusu Levent Yaz da Sportif A.Ş.'de yok. Ek olarak Erden Timur bu takımın şu an başkanı da değil. Olay sponsoru olduğu erkek takımındaki rezillikler olsa sonuna kadar haklısınız ama Erden Timur'un kadın basketbol takımıyla bir ilgisi yok.

Alper Durur'u kovması gereken kişi kendisini başımıza musallat eden, aynı zamanda bir liseli üye olan Levent Yaz. Eğer o kovmuyorsa da kovması gereken kişi önce 2. Başkan Metin Öztürk'tür, eğer o da kovmuyorsa Başkan Dursun Özbek'tir.
Evet öyle olması gerekiyor lâkin dediğiniz kişilerin hiçbirinin umrunda değil. Ayrıca erkek basketbol için de Erden Timur’u suçlayanı görmedim. Ben kadın basketbol için Erden Timur’u suçlamıyorum zaten başka el atacak kimse yok diyorum. Levent Yaz, Alper Durur, Turgay Z gibilerin ne işi var hâlâ bu görevlerde? Herkes halinden memnun demek ki.