Kıraathaneye Hoş Geldiniz

Selcuk Erdal ikilisi yenmeye devam ediyor var mı rakip yarına randevu alın :D

Burak Ceyhan and Nam-ı Deger Reis(Erdem Aktaş) game ower olmadı :)

Selcuk Kahvecinin yorumu:erdem-burak bu işi artık bırak :D

Sıradaki lütfen 8)

adszhcv.jpg

Selçuk Kahveciden mesaj

2-6 dan çevirdik daha ne olsun

Emre Doğan' Alıntı:
Haftaya Emraxx09 fırtınası geri dönüyor beylerr !!! :) :) :)

İzmire gideyimde bütün gece görüşecez sizinle :)

Arkadaşlar ben bu lafı demişim de geri alıyorum.Siz teşkilatı güzel kurmuşsunuz ben aranıza girmeyeyim.Muhabbet falan bozulur , sonra tonla lafı çekemem ben.

Herzaman başımızın üstünde yerin var kardeşim

Kral çıplak Kral çıplak...

Erdal-Selçuk ikilisinin saltanatı bir yere kadar değilmi..eksik kadroylada olsa yenmesini bildik :p Burak senin içindi..

Adriannnnnnnn Adriannnnnnnn :p

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Emre Doğan":24f72amb]Burak Ceyhanı çook efsane bir oyun sonucunda yendim tavlada.Hikayesini sorun anlatır herhalde :) :) :)

Harika 3 oyun sonucunda skor 2-1 ben yendim.Yine de tebrikler kardeşim benim :)[/quote:24f72amb]
skor mu o? erdem akkaşa sorun
4-1 den 4-5
3-0 dan 3-5 :)

mapusluk bitti ha Selçuk..senin hoşgeldin hediyenide tavla sonunda koltuk altına verdim ama idare et be kardeşim :)

Erdal Icelli' Alıntı:
Plakamız 1 Allahımız 1 AdanalıYIK bunuda iyi bil ;) ;)

Bugun hesap kesilecek dün şikeyle kazandıgınız oyunun intikamını alacaz şuan seri 1-1 3'de biter yenilen yenenin ismini sitede ileti olarak yazacak var mısınız kendine güvenen arkadaslar :)

Böyle yazmış Erdal kardeşim vakti zamanında..bize meydan okunmuş bizde doğal olarak kabul ettik..ozamanlar 1-1 miş serii daha sonra 2-1 öne geçtiler ve sonuçmu 3-2 Kings Team maçı alır...üstlik son oyun 9-4 den gelerek... :p

bizimle kumar oynanmaz bize meydan okunmaz..Buyrun kendi iddianızla başbaşa bırakıyor ve gereğini yapmanızı bekliyoruzzz :)

Fazla söze gerek yok; benim hayatta en nefret ettiğim şey yenilmek,yenilgiyi kabul etmek tabii basketbol için geçerli ama illa işi ciddiye verdiniz yani.

Cevabınızı aldığınıza göre altın harflerle yazın bakalım;

`` OBEY YOUR MASTER!! KİNG T-MAC ´´ ;)

Ayrıca orti tebrik ediyorum seni iyi iş çıkardık ;)

Bu konuyu yeni gördüm.Tavla okey türevi oyunları iyi oynadığımı belirtmek isterim öncelikle :) Bu arada mynet teki galatasaray odası bizimmi?Bizimse girmek için ne yapılması gerekiyor?Girmek için tıkladım 10 dk dır yükleniyor diyor.

saol orti nedemek biraz formsuzduk ama olsun :)

Gazanfer istisnai durumlar olmadıkça Galatasaray odasındayız..her akşam olmasada belli akşamlar..bazı odalarda sorun olabiliyo girmeyebilio ama daha sonra sorun kalkar kendiliğinden..