Kunter işi arapsaçı

Galatasaray’ın prensipte anlaştığı coach Erman Kunter, sponsor Ülker’le görüş ayrılığına düşünce, imza atmaktan vazgeçti

Potada yeni sezonda Erman Kunter’i takımın başına getirmek isteyen ve Galatasaray Lisesi mezunu coachla her konuda anlaşmaya varan Sarı-Kırmızılı ekipte kriz yaşanıyor. Sponsor Ülker’in basketbol şubesine bu yıl 2 milyon dolarak verecek olmasının yanı sıra, teknik ve sporcu kadrosuna kendi istediği isimlerin de alınmasını önerince, yardımcı coach Okan Çevik’le beraber çalışmak isteyen Erman Kunter sözleşme imzalamaktan vazgeçti.

Başkan Özhan Canaydın ve yönetim kurulu ile her konuda anlaşan, hatta yabancı transferleri için görüşmeler yapan Kunter, sponsor firmayla fikir ayrılığına düşünce imza askıya alındı. Tecrübeli antrenörün, sadece Başkan Özhan Canaydın ve yönetime bağlı olarak çalışmak istediği, şartlar kendi istediği duruma geldiği taktirde, Galatasaray’ın başına geçmek istediği öğrenildi. Cim Bom’da yeni coach olarak Ergin Ataman ve Murat Özyer’in de isimleri gündeme gelmişti

Kaynak nedir?Ayrıca ayrı bi konu açmanın lüzumu yok forumu biraz takip edelim.

Bu haberin güvenilir bir kaynağı varsa çok ilginç olur. Bir kere Ülker denen kulübün (!) niyeti konusunda hiçbir şüpheye yer kalmaz. İkincisi Erman Kunter'in çok iyi bir yardımcı ve projelerle gelmeyi planladığını, bu defa başkan ve yönetim dışında kimse karşısında sorumlu olmaya da niyeti olmadığını görmüş oluruz. Son olarak Özhan Canaydın'ın bunca zaman sonra Erman Kunter'den yana tavır koyarak bizi mahcup etmesi mümkün olabilir!

Yaşanan süreç hakkında Halil Üner'in tavrının ne olduğunu merak ediyor, bu konuda bilgisi olan varsa yardımını rica ediyorum.

ben bu haberi fanatik gazetesinde gördüm ama yazan arkadas kaynak belirtirse iyi olur

Arkaqdaşlar Ülker'in gerçek yüzü çok geçmeden belli oldu sanırım. Allah aşkına bizler bir araya gelip birşeyler yapamazmıyız.

benim açtığım topiçler siliniyo arkadaşlar silmeyin lütfen alakasız bişi oldu

Ayıdan post Ülker den dost olmaz.

Olaylara eleştirel açıdan bakarken aynı zamanda neler yapabileceğimizi de konuşmalıyız.

Bizim maddi katkılarımızın çok fazla işe yarayacağını sanmıyorum ancak iç dinamiklerimizi harekete geçirmemizi sağlayabilirsek görevimizi getirmiş oluruz diye düşünüyorum.

Not : Konu başlıkları birleştirilse daha iyi olur düşüncesindeyim.

bu ülkeri anlamak mümkünmü parayla satın mı alcaklar para veriyorlarsa bizde reklam yapıyoruz.türkiye nin en büyük kitlesi(gs taraftarı) ülker ürünleri alıyor daha iyi nolcak.bizi nasıl yönetirler izin verilmemeli.hiç kimse ve hiç bi kurum bizden büyük değildir biz galatasaray ız

Milli Takım Coach Bogdan Tanjeviç ismi kulislerde konuşulmaya başlandığı haberleri geliyor....

100.YILINI KUTLAYACAK RAKİBİMİZ KARSISINDA İYİ BİR TRANSFER OLACAKTIR AVRUPADA DA BAYA Bİ İLGİ UYANDIRIR TAKIMIMIZA KARSI......

gs_pota' Alıntı:
Milli Takım Coach Bogdan Tanjeviç ismi kulislerde konuşulmaya başlandığı haberleri geliyor....

100.YILINI KUTLAYACAK RAKİBİMİZ KARSISINDA İYİ BİR TRANSFER OLACAKTIR AVRUPADA DA BAYA Bİ İLGİ UYANDIRIR TAKIMIMIZA KARSI......
ben yinede erman kunter i istiyorum

ama erman kunter olmayacaksa bogdan tanjevic in olmasini isterim

erman hoca olmazsa kesinlikle murat hocadan yanayım bogdan tanjeviçin antrönürlüğü tartışılır ama murat hocanınki tartışılmazbi teknik adam efes i4_0geçiyorsa ve maçta çok kritik kararlar verip maçı kazandırıyorsa mutlaka anlaşılması gereken bi antirenördür

kamil' Alıntı:
erman hoca olmazsa kesinlikle murat hocadan yanayım bogdan tanjeviçin antrönürlüğü tartışılır ama murat hocanınki tartışılmazbi teknik adam efes i4_0geçiyorsa ve maçta çok kritik kararlar verip maçı kazandırıyorsa mutlaka anlaşılması gereken bi antirenördür
tanjevic çok iyi antrenördür
yanilmiyorsam 1 dünya sampiyolugu da war
murat özyer
erman kunter
bogdan tanjeviç
3 üde çok iyi hocalar önemli olan 1 an önce antrenörümüzün belli olmasidir
3 ünden 1 olsaa üzülmem farketmez
ama en çok erman kunter i istiyorum

benimde ilk tercihim erman hoca ama o olmazsa murat özyer olabilir. benim şahsi olarak düşüncem tanjeviçin büyük bi koç olmasına rağmen bu takıma pek katkı sağlayamaz. takıma adapte sorunu olabilir diye düşünüyorm. en iyisi erman kunter hem ne de olsa takımıda tanıyo bi uyum sorunu olmaz inşallah erman hoca gelir