Lebron takas olmalı mı?

Lebron takas olmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    12
evet clevand yıllardır San antonıo fınalı dısında bir basarı elde edemıyor bu adamında bir sampıyonlugu hakkettıgını dusunuyorum

bence bir tek new york karşılayamaz çünkü new york'un vereceği adamların değeri bizim evin ordaki bakkalın değeri kadar etmez...en azından bir adet star almak isterler

Takas falan yalan olur da bu sene Cavs'te geçireceği sezona göre takım değişimi yaşanabilir. Cavs bu yaz LeBron'a yeni bir kontrat önermişti. Ancak LeBron 2010 yılında diğer seçenekleri de açık tutmak istediğini söyleyerek, reddetmişti.

Bu sene Cavs'in geçireceği sezon LeBron'un kariyerini de etkileyecektir. Eğer beklenen başarıya ulaşılamazsa LeBron'un ''Büyük Şehir Aşkı'' depreşecektir ve ''Kralı ile yeniden doğan takım'' başlığını başka bir takım için açabiliriz.

Kısacası bu sezon LeBron'un kararında etkili olacaktır. Brown da LeBron'un kontratı kabul etmemesi ile ilgili olarak ''Geçireceğimiz başarılı bir senenin ardından LeBron'un kalabileceğini düşünüyorum'' tarzında açıklamalar yapmıştı. Zaten Cavs'in bu sezon Shaq, Moon, Parker gibi önemli hamller yapmasının ardında LeBron'u tutmak olduğu açık. Bu sene başarılı olmaları için ellerinde gereken malzeme var. Hem ilk 5 olarak hem de bench olarak.

Şahsi umudum ise LeBron'un 2010 yazında Cavs'te kalması ve şampiyonluklar yaşaması... Eğer başka bir takıma giderse ben ve benim gibi LeBron -severler de ''Kralı ile yeniden doğan takım'' konusunu açmak için hazırlanırız...