Maç duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aaaaa

arkadaslar rakibimiz tuborg ve efesin macları gecen hafta verildi.Efes atv kanalına havuzdan cıkma resti üzerine efesin ülker macı verildi ama bu hafta önemli macları yok rakibi banvit kendi memleketleri dısında tarftarı olacağını sanmam ama yani efesin macı vermezler değil veemezler hem tuborg ilk dört için avrupaya gitmek için savasıyorlar hem gs büyük kitleye sahip yani binde 999 bizim macı verecekler.kimse meraklanmasın

aaa

arkadaslar canlı yayın macları acıklandı:

2 nisan cumartesi:tuborg pilsener-GALATASARAYIMIZ
3 nisan pazar :ülker- :evil: fenerbahce

Re: aaa

Dolunayda_Dans' Alıntı:
arkadaslar canlı yayın macları acıklandı:

2 nisan cumartesi:tuborg pilsener-GALATASARAYIMIZ
3 nisan pazar :ülker- :evil: fenerbahce
Teşekkür ederim benim kafamda belki olmaz diye bir düşünce vardı neyse şimdi program yapabilirim Hadi bakalım İnşallah olacak......

aaa

Saygın Akel Demişki:

Teşekkür ederim benim kafamda belki olmaz diye bir düşünce vardı neyse şimdi program yapabilirim Hadi bakalım İnşallah olacak......

önemli değil bu benim yapmam gerekendi hem de ben sana yardımcı olabildiğim için cok mutlu oldum. :oops: :oops:

Bu maçı kazanamazsak play-out oynamamız hemen hemen kesinleşecek. İTÜ bugün Darüşşafaka'yı yenmiş.

Darüşşafaka hem Tekel'e hem İTÜ'ye hem de Banvit'e yenildi. Bizim maçtaki oynadıkları oyunu düşününce çıldırmamak elde değil. Tek kelimeyle ayıp :!:

js12' Alıntı:
Bu maçı kazanamazsak play-out oynamamız hemen hemen kesinleşecek. İTÜ bugün Darüşşafaka'yı yenmiş.

Darüşşafaka hem Tekel'e hem İTÜ'ye hem de Banvit'e yenildi. Bizim maçtaki oynadıkları oyunu düşününce çıldırmamak elde değil. Tek kelimeyle ayıp :!:
Bunun olduğuna inanamıyorum yazık tek kelimeyle bizlerin kaderiyle oynuyor neyse biz yinede kendimize bakalım yarın takımımız gününde olursa yenemiyeceğinden şüphem dahi olmaz olsun yarın maçı alacağız ve ligde kalacak puanlara erişeceğiz haydi aslanlar bu taraftar çok daha yükseklerde olmatı hak ediyor bunun içinde ilk adımı atın yarın İzmir'de tarih yazalım ki seneye bütün bu kötü günlerin acısını çıkartmaya fırsatımız olsun!!!!!!

Aslında düşününce İTÜ'nin kazanması iyi olmuş olabilir. Haftaya ki TEKEL İTÜ maçını da İTÜ kazanırsa İTü kopar gider. Çoklu averajda İTÜ'nün bulunması bizim için dezavantaj çünkü 2 maçı da kaybettik. Yani Tekel Kolej Banvit arasında çoklu averaj hesapları olursa daha karlı çıkarız çünkü hem Kolej'e hem Tekel'e 2 averaj üstünlüğümüz var, Banvit'i de ilk maçta yendik.

js12' Alıntı:

Aramızda Daçkalı arkadaşlar var,Daçka'yı da severim ama bu sonuç gerçekten ayıp. :(

cemcemgs' Alıntı:
Aslında düşününce İTÜ'nin kazanması iyi olmuş olabilir. Haftaya ki TEKEL İTÜ maçını da İTÜ kazanırsa İTü kopar gider. Çoklu averajda İTÜ'nün bulunması bizim için dezavantaj çünkü 2 maçı da kaybettik. Yani Tekel Kolej Banvit arasında çoklu averaj hesapları olursa daha karlı çıkarız çünkü hem Kolej'e hem Tekel'e 2 averaj üstünlüğümüz var, Banvit'i de ilk maçta yendik.

Evet bu doğru aslında.

Fakat Darüşşafaka'nın haftaya B.Kolej'le oynayacağını düşününce B.Kolej'i de hesaba katmayı unutmayalım derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...