Memphis Grizzlies

evet forumdaki tek memphis taraftarı benim heralde.çünkü araştırdım.memphis konusu açan yok.artık son maçlar hedefimiz play offa kalmak.genç bir takımımız.önümüzdeki yıllarda şampiyonluk adayları arasına gireriz tabiki bu potansiyelli takım dağıtılmazsa.o.j mayo-r.gay-zack randolp-m.gasol-m.conleyli kadromuzla iyi bir şeyler yapmaya çalışacağız. ;) :)

Re: Memphis grizzlies

memphisli bir taraftarın çıkması ilginç ama memphis bencede gelecek vaaden bir takım.ayrıca oldukça atletik bir takım bu sene batıda zirveye oynayan takımları çok zorladılar.

Rudy Gay ile O.j Mayo ile bu işler olmaz...

2 süperstar olursa bu takım birşeyler yapar Z.Rondolph falan bitti.

Süperstar SG VE PF lazım bu takıma, takımın yapısına j.johnson ve c.bosh gelse banko yarı final yapar batıda.

Rudy Gay'den dolayı takip ediyorum Memphis'i...

Bir zamanlarda Hakim Warrick vardı hey gidi memhpis hey...

bu sene malesef play offa kalamıyoruz.ama ben takımımdan önümüzdeki yıl için umutluyum.önümüzdeki sene için iyi bir bench yaparsak rahatlıkla play off kalıcağımızı düşünüyorum.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Rudy Gay ile O.j Mayo ile bu işler olmaz...

2 süperstar olursa bu takım birşeyler yapar Z.Rondolph falan bitti.

Süperstar SG VE PF lazım bu takıma, takımın yapısına j.johnson ve c.bosh gelse banko yarı final yapar batıda.

Rudy Gay'den dolayı takip ediyorum Memphis'i...

Bir zamanlarda Hakim Warrick vardı hey gidi memhpis hey...
zach nasıl bitti ya adam yeniden doğdu,21 sayı 12 rib. ortalamayla oynuyo,asıl önemlisi takım oyunu oynamaya başladı

takımımızda monta ellis haberleri çıkıyor bir süredir ama yönetim yalanladı.bence monta ellisi almak takımı bozabilir.bizim takıma iyi oyun kurucu lazım.iyi bir guardla benim düşüncem çok rahatlıkla play offa kalırız.

biz baya gerilerde kalmışız.conley-mayo-gay-randolph-gasol ilk beşimiz yine.
ama bench tony allen dışında felaket.haseem thabet ne yapar yine merak konusu.2-3 tane vasat bench elemanı alsak play off yaparız.ama ben play offa kalıcağımız düşünmüyorum yine 40-41 arası galibiyet olur.9 veya 10.sırayı alırız batıda.

bence de guard lazım.. organizasyon için..
zach randolph geçen sene gibi oynarsa süper..
marc gasol zaten hep aşama kaydediyor ki bu sene kontrat senesi, daha da kasacak..
o.j.mayo ise beklentileri gayet güzel karşılıyor..
sadece h.thabbet'in henüz katkı vermemesi acı. Bu kadar yukarıdan seçildi ama tam bir felaket şimdilik..
1 numara olursa adam gibi, takım şansını zorlar..

Pasta yapıldı ama mum yok pastayı servis etmek için. Bench'e bakıyorum cşdden playoffa yakışacak oyuncu yok. İlk 5e bakıyorum playoffa yakışmayacak oyuncu yok

genel olrak hazırlık maçlarında takip edemiyorum.son atlanta maçını kazanmışız.benchten iyi katkı gelmiş :)
sam young ve acie law umarım normal sezondada o katkılar gelir.

Forumda bundan böyle bir Memphis Grizzlies taraftarı daha var.
Tennessee eyaletinde work and travel ile geçirdiğim 3 ay beni bu takımın taraftarı yapmaya yetti.Ayrıca sembollerinin ayı olması da cabası ( memleket kastamonu da :)
Sezon öncesi maçlarda 7 de 7 yaparak çok iyi sinyaller verdiler.İnşaallah ligde de devam eder bu başarı.İlk 5 (Conley - Mayo - Gay - Zach - Gasol ) gerçekten çok kaliteli ama benchden gelipte katkı verebilecek birazcık T.Allen var o kadar..Bakalım neler yapacaklar merakla bekliyoruz.

Marc Gasol sakatlandı :shock: Dilerim çabuk döner malum fantasy'de adam takımımda :)

memphis hep bana sempatik gelen bir takımdır severim kendilerini ama bu rudy gay'i görmeye tahammülüm yok arkadaş bir insanın tipi bu kadar nasıl meymenetsiz olur tez konusu olsun üniversitelerde...
nerde bir resmini görsem bir ürperti gelir içime...

ben sana neden celticslisin diyormuyum. :)
aslında eski bullslulardanımdır ama mj bıraktı bende bıraktım bullsu.
miami ve lakersı yendik.ama hala bench katkısı yok.takasla 2-3 vasat oyuncu almak lazım.

Normal sezonun son maçında Clippers'a bilerek yenilerek ligi 8. bitirip, Lakers ile eşleşmek istememelerini şimdi daha iyi anlıyoruz. Ginobili'nin de sakat olup tam randıman verememesi Spurs için kötü oldu. Bir de Marc'ın içine Pou kaçmış diyeceğim ama Tim Duncan'a karşı abisinden daha iyi mücadele ediyor. Hatta Duncan'ı ezmekte...
Dün geceki Ginobili'nin kaptığı toptan sonra Conley'i geçişi ve fake'den sonra Duncan'a verdiği asist son on yılda gördüğüm en güzel hücum hareketiydi.
http://www.youtube.com/watch?v=6K14bvNXHv0

Herhalde bu organizasyonun tarihinin en önemli maçı..
Daha önce hiç bir play off maçı kazanamışken, tura sadece 1 maç uzaktalar bu sene..
7. maça kalınırsa şanslar çok karışır..
En temizi bu gece kazanıp işi bitirmek olur.
Maç biter bitmez de Zacharious Randolph'ü omuzlara almak..