MSN 7.0 Stable Version

Evet bir GSbasket.Org hizmeti daha !!!

7 Nisan 2005 tarihi (yanlış yazmadım bugün işte bugün eheh) itibariyle piyasaya çıkan MSN 7.0 Stable Version' u alttaki linke tıklayarak çekebilirsiniz.

Mevcut Msn 6.2 ve Msn 7.0 Beta version larına göre bir takım değişiklikler ve özellikle görsel güzellikler var. Deneyin :)
Belirtmekte yarar var. Sürüm yepyeni olduğu için İngilizce sürüm, bilginize ;)

YUKLEMEK ICIN : http://www.gsbasket.org/arda/msn.exe

Ya benim msn de bir turlu emoticonlari makinama eklemek istedigimde cikan menude add cikmiyor ... sadece copy var boyle bir sorunla karsilasaniniz var mi daha once ?

yükledim ben
güzel

nik yanına fln bişi yazıosun
niklerin yanına küçük emotions gibi fotolar çıkıo
başka bi deişiklik yok
saol ARdaQue :muhaha

mremre' Alıntı:
Ya benim msn de bir turlu emoticonlari makinama eklemek istedigimde cikan menude add cikmiyor ... sadece copy var boyle bir sorunla karsilasaniniz var mi daha once ?

Aaa şimdi farkettim bu yeni MSN de de var böle bi sorun
Add yok direk copy war
eskisine geri dönelim o zmn :D

Evet ben de denedim şimdi; bu yeni sürümde karşındaki insanın gönderdiği herhangi bir smiley/emotions u beğenip de kendine ekleyemiyorsun. Kopyala yapsan bile sadece klavyedeki kısa yolunu kopyalıyor. Nasıl iş anlayamadım.

Ayrıca diğer göz kırpma özellikleri de mevcut değil.
Özellikle Levent için kötü bir durum tabi. Kızları başka nasıl kandıracak :kizlar :muhaha

walla ben MSN de kız tavlama gözüyle değil bi iletişim yolu olarak ark. la konuşma olarak değerlendiriorum
tabi sen başka işler için kullanıosan bilemicem :D

Nik altı yazısı gerçekten güzel düşünülmüş
çok takdir ettim
dimi lan Arda :muhaha

Tequila' Alıntı:
walla ben MSN de kız tavlama gözüyle değil bi iletişim yolu olarak ark. la konuşma olarak değerlendiriorum
tabi sen başka işler için kullanıosan bilemicem :D

Nick altı yazısı gerçekten güzel düşünülmüş
çok takdir ettim
dimi lan Arda :muhaha

Evet güzel düşünülmüş heheh hemen patlattım GSbasket.Org u eheh