Mutluluğun Resmi...

sizce mutluluğun resmi nedir ?

az önce çizdim bu resmi. ailem seyahat için şehir dışına gitti, koca ev bana kaldı. açtım klimayı, salon soğusun diyerek. dışarıya çıktım, kasaptan 4 adet, köfte yarım kangal sucuk aldım, sonra markete geçtim, 4 tane de miller aldım. tava da bir güzel pişirdim hepsini. biralar buz gibi, kurdum masayı. salonda buz gibi, şimdi yemeği bekletiyorum, malum yarı final maçı, işte buymuş meğersem mutluluğun resmi...

tabi sezon başlayınca, değişiyor tablolarımız.

Re: mutluluğun resmi...

Konu başlığını görünce vatan şairi pardon haini Nazım Hikmet´in Abidin Dino´ya söylediği söz geldi aklıma; "Bana mutluluğun resmini çizebilir misin Abidin?"

Benim mutluluğumun resmi ise ;

93031214527012.jpg

Benim içinde ilk kez antrenörlük yaptığım takımda 19 takımdan üçünçü olmamız gerçekten de mutluluğun resimlerindendir. :)

Onur Yavuz' Alıntı:
Konu başlığını görünce vatan şairi pardon haini Nazım Hikmet´in Abidin Dino´ya söylediği söz geldi aklıma; "Bana mutluluğun resmini çizebilir misin Abidin?"

Benim mutluluğumun resmi ise ;

93031214527012.jpg

Allah analı babalı büyütsün Onur Abi mutlulugun resmi budur işte

Erdal güzel dileklerin için teşekkürler. Yalnız ufak bir hatırlatma, resimde görünen yeğenim :)

İnşallah birgün yeğenimin yanısıra kendi çocuğumu da götürebilirim maçlara...

Tanıdık geldi bu resimler güzel deplasmanlardan biri olarak kaldı Kerem Porazan ve İskenderun deplasmanı birdaha görüşmek üzere abi :)

Selçuk Kahveci' Alıntı:
Mutluluk Yaşamın Elbisesiyse Baştan Beri Ben Hep Soyunuktum...
yapma selçuk bak yukarda neler yazılmış, her şeye rağmen "yaşıyorum çok şükür.."
ama bi post aşağı iniyoruz,kardeşimiz hiç mutlu olmadığını iddia ediyor..
gerçekleri görmeye davet ediyorum seni selçuk.

EsraGerçek' Alıntı:
[quote="Selçuk Kahveci":2obzlmbb]Mutluluk Yaşamın Elbisesiyse Baştan Beri Ben Hep Soyunuktum...
yapma selçuk bak yukarda neler yazılmış, her şeye rağmen "yaşıyorum çok şükür.."
ama bi post aşağı iniyoruz,kardeşimiz hiç mutlu olmadığını iddia ediyor..
gerçekleri görmeye davet ediyorum seni selçuk.[/quote:2obzlmbb]
ben aslında şuan ki ruh halime kapılarak yazdım o mesajı.
ben hayattaki mutluluk resmim
025nd2.jpg

insan başka nerde mutlu olabilirki

Farklı renklere sevdalı yüreklerin aynı dava için çarpması, Koca Adam 'ın dayanması ve hayata tutunması, '..aranan ilik bulundu' nidalarının günlerdir hüzün gözyaşı döken Nazan Aydın Annemizin genzinden kısık hıçkırıklarla yükselmesidir;

. . ve bu An 'ı tarif edememektir

" Mutluluk" ..

an1.jpg