NBA TV Digitürk'te

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
V

Veysi Deniz Baskın

Misafir
Sonunda Digitürk basketbol severleri duydu ve Nba Tv'yi almayı başardı. bu konuda en büyük rakibi olan D-Smart'ı da geride bırakmış oldu.
Digitürk Müşteri Hizmetleri'nden alınan bilgiler doğrultusunda 2008 yılında Nba Tv Digitürk bünyesinden yayın yapacak.

tüm NBA severlere hayırlı olsun.25 ağustos ya da 1 ocak deniyor ama onu da bekleyip göreceğiz

2 yerde okudum biriyılbaşından itibaren dedi ama sadece 1 yerde 25 ağustos diye gördüm

valla bu digiturkde işler karışmış durumda.. lig radyo da çalışan bir arkadaşım var, o bile bilmiyor spormax in durumunu.. bize spor paketi diye satılan pakette yeni açılan bir spor kanalı nasıl olmaz anlaşılır gibi değil.. nba tv yi ilk kez sizden duydum ve sevindim ama çok da sevinmek istemiyorum açıkçası.. bu paketler falan karıştı :)) sonunda paket olan biz olmayalım :))

benim bir tane spor kanalım var.. o da ntvspor.. gerisi yalan benim için ama nba tv izlemeyi tabii ki çok isterim..

Bizde ekospor paketi vardı. Yarın spor paketine üye oluyoruz. Nba tv de çıkacak tabi. Kabloluda vardı bizde ya neyse. Premier lig filan bari izliyelim.

sinema paketi ve üzeri paketlerde izlenebiliyor.. yani ayda minimum 47 ytl bayılan izleyebilir.. spormax ise spor ve üzeri paketlerde var.. 80 küsür ytl galiba aidatı.. Valla içimden Digiturkun pakete bak demek geldi:)