NBA'deki Oyun Kuruculardan Hangisi Galatasaray'a Gelsin?

Dirk Nowitski ;) sarışın adam Galatasaray forması acaip karizma olurr :atki

Sezon başlasın artık millet ne konuşacağını şaşırdı :D
Ama ille biri gelecekse ve 1 numara olacaksa Kidd gelsin tabiki ;)
Hayal kurmak bedava nasılolsa :D

the51state' Alıntı:
BEN WALLACE nin gelmesini isterim...

Galiba karıştırdın Ben Wallace'ın pozisyonu 5 numara topicin konusu ; NBA'deki 1 numara oyuncularından hangisini GS'ye istersiniz? ama Big Ben'in karizması ve saçları 1 numara :eek:key

abi kidd gelsin ya
arkkadaşlar para toplayalım aramızda
njn yönetimiyle anlaşalım 1 yıl kiralayalım

cafe crown dan gelen parayla power forvete nowitski,point guarda da wade i alalım. :) :) :D

dwight howard ve ben wallace gelsin
dış oyuncu olarak da göker abi ,bn,biglion,saygın abi,önder abi,burak,nowitzki filan oynarız ya

denizz' Alıntı:
dış oyuncu olarak da göker abi ,bn,biglion,saygın abi,önder abi,burak,nowitzki filan oynarız ya
öyle olsun be. insan beni de alır. hem iyi bi dış oyuncuyumdur yani. herkesi almışsın bari beni de alsaydın :)

c_fire' Alıntı:
takıma forumdan adam alma mevzusu varsa 4 numaraya ben gelirim :D
abi dwight howard var ya 4 numarada oynamak isteyen hafif bi havlu getirsin raat sallanabilecek

emregs' Alıntı:
denizz' Alıntı:
öyle olsun be. insan beni de alır. hem iyi bi dış oyuncuyumdur yani. herkesi almışsın bari beni de alsaydın :)
emre seni yıldızlara aldım

denizz' Alıntı:
emregs' Alıntı:
denizz' Alıntı:
emre seni yıldızlara aldım
ooooo bak bu daha iyi. eyvallah Deniz kardeşim saolasın yıldız takımda bana da bi yer ayırdığın için. verdiğin göreve layık olmaya çalışacağım :)