NBA'deki Oyun Kuruculardan Hangisi Galatasaray'a Gelsin?

...Chauncey Billups gelsin...Yaşı biraz fazladır ama çok işimizi görür vallahi...Kendisinin bir Detroit oyuncusu olması da tabi seçmimdeki bir etken :) ...

jason kidd

allen ıverson

steve nash

mike bibby

chucky atkins

chauncey billups

derek fisher

cuttino mobley

kevın durant

t.j ford

İSTEMEDİĞİM TEK KİŞİ

anthony carter

Re:

@gs@' Alıntı:
siz isteseniz bile bizim gücümüz varmı. emre 91 dedi,jason williams ı isterim.
aslında o olabilir de shaq ,wade,garnet,kidd yani biraz abarttınız yani
Kuzenim olayı baya ciddiye almıs :ehue :ehue :ehue :ehue

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":j2iv5ko3]Jamario Moon gelsin geleceğin parlak isimlerinden birisi.
Olum adam zaten 27 yaşında geleceğimi kalmış :ehue :ehue[/quote:j2iv5ko3]

Emre kardeşim,adamın yaşına bakarak neden geleceğini karartıyorsun :) Alonzo Mourning,Dikembe Mutombo bunlarda Nba'in dedeleri ama adamlar hala oynuyorlar ve bundan 5-6 sene öncesine kadar çok büyük işler yapıyorlardı.Damir Mrsic'de yaşlı ama adamın şut yüzdesinde azcık düşüş görmedim ben. Neyse kardeşim Jamario Moon'a laf yok :)

Emre kardeşim,adamın yaşına bakarak neden geleceğini karartıyorsun :) Alonzo Mourning,Dikembe Mutombo bunlarda Nba'in dedeleri ama adamlar hala oynuyorlar ve bundan 5-6 sene öncesine kadar çok büyük işler yapıyorlardı.Damir Mrsic'de yaşlı ama adamın şut yüzdesinde azcık düşüş görmedim ben. Neyse kardeşim Jamario Moon'a laf yok :)[/quote]
Moon iyi adamdır ama geleceği olan süperstar adayı değildir.Farkı anlatabildimmi :eek:key

moon bizim takımda 5 maçtan fazla oynayamaz...takımdan kovulur

Re:

@gs@' Alıntı:
siz isteseniz bile bizim gücümüz varmı. emre 91 dedi,jason williams ı isterim.
aslında o olabilir de shaq ,wade,garnet,kidd yani biraz abarttınız yani
Ah suan sitede olsanda bizi biraz daha güldürsen canım kuzenim :ehue :ehue