Nenad Krstic

Galatasaray'da eskilerden esintiler sunacağını düşündüğüm oyuncu ve kabul etmek gerekir ki şu an için kadromuzdaki en yıldız isim. Kıymeti bilinmeli.

Sosyal medyada bir iki antreman videosundan sonra pek ses çıkmadı aslandan. Umarım bu sene bizi en çok şaşırtan oyuncu olacak.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ktisticin kadroda olması mental anlamda da etkili olacaktır. Çok büyük kariyer, oyun içinde çok şey beklemesemde dışarda katkısı olacak diye tahmin ediyorum. Eğer fit olursa zaten parkede çok şey katıp bir tık üst seviye takım oluruz.

bence en kritik transferimiz
eğer istenilen seviye ye gelirse sınıf atlatır
ama sakatlığın etkisinden kurtulamazsa çok büyük pota altı zaafı yaşarız

%70 hazırım demek istemiş galiba. Göksenin de video atmış bu sene bi 3 lükçümüz daha olacak gibi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Transferi baya eleştiriliyor ama ben bir şansızlık olmazsa Krstic'in yılın transferi olacağını düşünüyorum. Çuvalla para kazanmış bir adam belki de jübile yapmadan önceki son 1-2 senesinde bizi tercih edip, antreman videosu atma, dağda bayırda çılgınca koşma gibi heyecanlardaysa basketbol adına söyleyecek sözü bitmemiş demektir. Eğer talihsiz bir sakatlık yaşamazsa son sözünü söyleyip öyle çekilmek istiyordur arenadan, umarım beni yanıltmaz.

Krsticden kesinlikle vazgeçilmemeli gecen sezon almadıgımız Bourousis meselesine dönmesin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Krsticden kesinlikle vazgeçilmemeli gecen sezon almadıgımız Bourousis meselesine dönmesin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Krstic atletizmiyle oynayan bir oyuncu olsaydı, bende forumun büyük çoğunluğu gibi hatalı transfer olarak düşünürdüm. Ama Krstic zekasıyla oynayan bir oyuncu, ben de sakatlıktan çabuk toparlanacağı düşünüyorum. Bence de vazgeçilmemeli...

NJ'de canli izledim defalarca rookie zamanlarini da gordum. Yeni Divac diyorduk cok zeki ve yuksek fundamentale sahipti. Sakatliklar olmasa NBA'de birakirdi basketbolu buna inaniyorum. Krstic GS icin bir sans buna emin olun. Onda liderlik genleri var ve iyi oldugu zaman gercekten izlemesi keyiflidir.

Krstic'in kalitesi tartışılmaz sanırım. Ve bu kalitede bir oyuncu için risk alınabilir. Aldığımız risk tutarsa takıma çok şey katacağına eminim. Eğer tutmaz ise uzun rotasyonu bir kişi eksilecek. Ancak 2, 3 farklı pozisyonda oynayabilen oyunculardan kurulu esnek bir rotasyonumuz var ve Krstic'in eksiğini doldurabiliriz. Yani riskin tutmama ihtimaline karşı önlemlerimiz hazır. Umalım risk olumlu sonuçlanır ve Avrupa'nın en iyi uzunlarından birini izleriz takımımızda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Galatasaray Odeabank’ın bu yaz açık ara en tartışmalı transferi olan Nenad Krstic, novosti.rs‘ye transferinin perde arkasını ve sakatlıktan dönüş sürecinde nasıl çalışmalar yaptığını anlattı.

Neredeyse tamamını sakatlığı sebebiyle basketboldan uzak olarak geçirdiği geçen sezon sonrası basketbolu bırakma noktasına geldiğini söyleyen Sırp pivot, “Geçen yıl tek bir hedefim vardı, o da sağlıklı bir duruma gelip normal hayata geri dönebilmek. Açıkçası herhangi bir kulüpte oynama planım yoktu, sadece dizimin iyileşmesini hedefliyordum” dedi.

Ancak Krstic’in düşünceleri, bu yaz Ergin Ataman ona ulaştığında değişmiş.

“Geçen Mayıs’ta ailemle birlikte Türkiye’de tatildeydim. Ataman benimle orada görüştü. Bana gelecek sezon için bir işbirliği teklif etti ve planlarını anlattı. O dönemde dizim henüz tam olarak iyileşmiş de değildi ancak koçun bir sezonu tamamen oturarak geçirmiş bir oyuncuya olan ilgisi kendime yeni bir hedef koymamı sağladı: Kariyerimi sakatlığım bana bitirmemi söylediği için bitirmeyecektim. O günden beri her gün, günde iki kez tam kapasite çalışıyorum.”

Yeni sezon çalışmaları için bu hafta sonu İstanbul’a gelecek olan Krstic, Galatasaray’ın Bormio ve Sardunya kamplarını iple çektiğini de ekledi.

“Kendimi iyi hissediyorum. Hazırlık kamplarımız bana oldukça fazla optimizm ve heyecan veriyor.”

Galatasaray Odeabank’ın bu yaz açık ara en tartışmalı transferi olan Nenad Krstic, novosti.rs‘ye transferinin perde arkasını ve sakatlıktan dönüş sürecinde nasıl çalışmalar yaptığını anlattı.

Neredeyse tamamını sakatlığı sebebiyle basketboldan uzak olarak geçirdiği geçen sezon sonrası basketbolu bırakma noktasına geldiğini söyleyen Sırp pivot, “Geçen yıl tek bir hedefim vardı, o da sağlıklı bir duruma gelip normal hayata geri dönebilmek. Açıkçası herhangi bir kulüpte oynama planım yoktu, sadece dizimin iyileşmesini hedefliyordum” dedi.

Ancak Krstic’in düşünceleri, bu yaz Ergin Ataman ona ulaştığında değişmiş.

“Geçen Mayıs’ta ailemle birlikte Türkiye’de tatildeydim. Ataman benimle orada görüştü. Bana gelecek sezon için bir işbirliği teklif etti ve planlarını anlattı. O dönemde dizim henüz tam olarak iyileşmiş de değildi ancak koçun bir sezonu tamamen oturarak geçirmiş bir oyuncuya olan ilgisi kendime yeni bir hedef koymamı sağladı: Kariyerimi sakatlığım bana bitirmemi söylediği için bitirmeyecektim. O günden beri her gün, günde iki kez tam kapasite çalışıyorum.”

Yeni sezon çalışmaları için bu hafta sonu İstanbul’a gelecek olan Krstic, Galatasaray’ın Bormio ve Sardunya kamplarını iple çektiğini de ekledi.

“Kendimi iyi hissediyorum. Hazırlık kamplarımız bana oldukça fazla optimizm ve heyecan veriyor.”

Anlaşılan Ergin hoca büyülü bir dokunuş yapmış Krstic üzerinde. En azından şimdilik. Ligdeki maçlarda görücez tam olarak sakatlığı düzelmiş mi, düzelmemiş mi?