Önümüzdeki Sene Yapılması Gerekenler

CanuAltay' Alıntı:
benim aklımda olan malik, valentin, serhat, burak, fatih ve umut'un kaldığı, geri kalanın değiştiği ve yabancı iki numara ile 5 numara alınan takımdır...

geri kalan 3 kişi değişik olarak seçilebilir 8)
bu takima %100 katiliyorum

KeOpS' Alıntı:
ozan' Alıntı:
malik,gilbert,desean,burak,fatih...bu takım kurulsun,seneye şampyonluğa oynarız..ayrıca serhat,pastal,umut kalmalı..4.yabancıda v. jones..nası kadro ama??2 milyon dolara kurulur bu takım..koç olarakda hakan demir
ne fark warki bu seneden bu kadroyla 5 6 olur

fark gilbert arkadaşım..yabana atma çok şeyi değiştirir malik le yanyana oynadığı zaman..malik içeri dalıp 4 savunmacıyı başına topluyo ama dışarıda cezalandırıcı yok

Malik kalırsa , dışarıya bi cezalandırıcı şart tabi. Murat Kaya'mıdı neydi o gelse bari hem Türk böylece pota altını yabancı oyunculardan oluştururuz.

ozan' Alıntı:
KeOpS' Alıntı:
ozan' Alıntı:
malik,gilbert,desean,burak,fatih...bu takım kurulsun,seneye şampyonluğa oynarız..ayrıca serhat,pastal,umut kalmalı..4.yabancıda v. jones..nası kadro ama??2 milyon dolara kurulur bu takım..koç olarakda hakan demir
ne fark warki bu seneden bu kadroyla 5 6 olur

fark gilbert arkadaşım..yabana atma çok şeyi değiştirir malik le yanyana oynadığı zaman..malik içeri dalıp 4 savunmacıyı başına topluyo ama dışarıda cezalandırıcı yok
gilbert çok iii oyuncu çok seyi deistirir fakat iiiiiiii yabanci pota alti alinmali o zaman iste sampionluga oynar

murat kaya çok ii olur fakat çok keskin bi şutör değil..hem onun bonservisi filanda vardır şimdi..ucuza vermezler..bence bize geçen seneki jacobson gibi bi oyuncu lazım..mesela tuborglu traina da tam uygun..haklısın keops kardeşim ii bi uzun şart ama ben fatih den çok umutluyum,o yüzden uzun önermedim ama fatih giderse telekomlu dudley alınabilir

transfer

merhabalar bu arada bu ilk mesajım ve birşey aktarmak istiyorum fener mirsad türkcan'ı ve mustafa abi'yi almış bizim de hızlanmamız lazım

EN BÜYÜK CİMBOM :atki :atki

ozan' Alıntı:
murat kaya çok ii olur fakat çok keskin bi şutör değil..hem onun bonservisi filanda vardır şimdi..ucuza vermezler..bence bize geçen seneki jacobson gibi bi oyuncu lazım..mesela tuborglu traina da tam uygun..haklısın keops kardeşim ii bi uzun şart ama ben fatih den çok umutluyum,o yüzden uzun önermedim ama fatih giderse telekomlu dudley alınabilir
bugün bir gazetede okudugum kadariyla fatih tau ceramica dan teklif almis ama nba e gitmek istiyormus

Re: transfer

MALİK DİXON' Alıntı:
merhabalar bu arada bu ilk mesajım ve birşey aktarmak istiyorum fener mirsad türkcan'ı ve mustafa abi'yi almış bizim de hızlanmamız lazım

bu haberlerin kaynağı nedit?
eğer doğruysa mirsad kendisine en çok yakışacağı formayla oynayacak demektir.semih de geçende bizim maçta yapmaya çalıştığı provakasyonları ustasından öğrenebilir.

Re: transfer

MALİK DİXON' Alıntı:

bu haberin kaynagi nedir bizde basarili olmak istiyosak yabancilarin yaninda kaliteli yerli oyuncularda almaliyiz

haberi arastirdim kaynak pasfotomaç mis 2 yilligina anlasmislar

adnan polat GS ın tum amator suberini sirketlestirip kendi butcelerine ve kendi mudurlerine bırakıcak ve sezon sonları mali bilanco ve basarı denetlemesi yapılacak ona gore sube yoneticilerinde degisiklikler yapacakmıs umarım bu olayı gerceklestirirler yıllardır basket parası futbola akıodu bu yontemle basket subesi parasını elinde tutabilir.transferlerimiz ve listemiz hakkında bilgisi olan lutfen paylassın merak iicindeyim gerci iilk once nba draft ları yapılır herelde bizimkiler sonra bakarlar alınacak yabancılara

Yalanlamayı ben de okudum ama hiç inandırıcı gelmedi.

Sonucta Mirsad TURKCAN ve Mustafa ABI şu anda Play-Off yarı finalinde oynuyorlar ve bu tarz bir transferin kesinlik kazanması mevcut klupleriyle aralarını gerer. Herhangi bir performans düşüklüğünde çıkacak söylentilerin neler olacağını tahmin edersiniz ...

Şimdilik bekliyorlar, lig sonunda bomba tamamen patlar. İbrahim KUTLUAY' da aralarına katılabilir diyorum. Hatta hatta Dejan BODIROGA bile ;)