Onurcukkk .. Nasıl bilirsiniz::))

olay sene 1998 falan şişte senenin son maçlaından troy serisi (elenmiştik) .Neyse 8 kişi ipekçide aldığımız maçtan sonra .... son maç kazanan tur atlıo yahu gittim salonda trıbunde beklıom maçın başlamasını herifin 1i geldi slm falan konusuo , lan gecen mac fıtıl ettı benı allahım herıf yıne sardı falan dıom neyse o gun yenılıoz adam hoscakal falan dıo .... neyse aradan 4 ay falan gecıo yenı sezonun ılk maçı allahım ya yıne O nbr dıo falan sezon ılerlıyo takım kaybetmeye dewam edıyo trıbunler yıne bos bakıom 1 O 1 ben bagırıyoz her maç bu durum dewam edıyo ınsan zamanla ısınıyo tabı temız yuzlu (genelde sakallı ), vw hastası iyi 1 ailenin yakışıklı çocuğu... seruven dewam edıyo 1 mactan sora buna dıyorum kı ben haftaya ankaraya da gıtcem gelıurmısın dıyom gelırım dıyo (pek ıhtımal wermıyom ama..) haydarpasa da 1 bakıom O gelıo . Bınıyoz tırene (doğu expresı ankarada ınerken trenden ıcınde kecılerle seyahat ettıgımızi anladıgımız )10 saatlık muthıs yolculuktan sora gıdıoz parkta yatıoz salonun kapıları acılıo gırıyoz salonda uyudugm az muhterem ınsan, bahısten anlayan(ama nezaman oynasak kaybettıgımız ) ınsan, oz olmasada kardesım dedıgım ınsan, kafayı kullansa cok kral hatunlarla cıkıcak ama yanlış taktıklerle 1 puana razı olan ınsan , son senelerde arazı hafıften kolpa(bunu hakettın adamım) ınsan ONUR DURAN!!!

walla bende bu watandaşı gözleri sayesinde tanıdım..

cidden güzel gözleri var...
nicki neden onurcukk anlamıorum.. onurcuk diince karsımdakinin yaşını 7 flm sanıorum..

yanlış anlama yedi yaşında olmadıgını biliorum...

başkada muhabbetim olmadı.. ama bi geliim ist e tanışcam kesin onurla...adını sıkça duyuyom zaten ;)

tanımaksa bu.. evet tanıom onuru.. :)

Geçen yıl Büyük Kolej maçında RalphGS ile birlikte tatsız bir olay yaşayan , gözlerinin güzelliğinden söz edilen , Onur gibi güzel bir isme sahip olan arkadaş...