Pankart Önerileri II

Arkadaşlar malum sön dönemde yaşanılanlar ortada, Oktay hocanın söylediklerini hepimiz dinledik bizde tepkimizi bi Pankart ile dile getirelim dedik, Daha çok Oktay Hocamıza destek ve yaşananlara tepki temalı olacak.

Güzel etkileyici bi fikir çıkarsa ortaya boyayacağız ama kesin bi pankart daha olacak demiyorum bu biraz da size bağlı hadi bakalım fikirleri bekliyoruz.

Güzel bir fikir bekliyoruz bu hafta Antalya maçına yetiştirmeliyiz.

Kerem Banlandı biliyorsun. Geçen önerisi güzeldi.

Öneri getirecek yaratıcılık bende yoktur. Yardımcı olabileceğimi sanmıyorum.

Önerilerim

"GS'ın, Haksızlığa boyun eğmeyen adamlarının yanındayız".

Ve GS'lıyı uyandırdılar >>>> (Oktay Mahmuti Resmi)

Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak

IN MAHMUTİ WE TRUST veya 12 ONURLU ASLAN 12.000 KİŞİ HEP YANINIZDA tarzı birşey olabilir hemen aklıma gelen birşeyler kabataslak.

Bizim sınıftan arkadaşların Manisa maçında Arda'ya hazırladıkları pankartın bir benzeri de olabilir hocamıza katıldığımızı belirtme anlamında biraz klasik olacak ama anlamlı.
OKTAY HOCA HAKLI BEYLER!!!

"gitmek çözecekse
biri gidecekse
buralar gitsin sen gitme"

Feridün Düzağaç'ın buralardan gitme adlı şarkısından bir alıntı.Tamamı ve ya son 2 satırı koçun bir resmi ile olabilir belki diye düşündüm.

ben de nazan öncel den :)

GİTMEEE KALLL BU ŞEHİRDE (TAKIMDA )

Ay karanlık hep karanlık yüzü bize döner oldu
Bir ihtimal daha vardı felaket oldu
Gitme gitme gitme kal bu şehirde
Gitme gitme yazık olur bize

Buralardan gitme. Buralar gitsin, sen gitme. Gitmek çözecekse ve biri gidecekse, buralar gitsin, sen gitme...

Oktay Mahmuti'nin fotoğrafı.

- Gururla yürüyoruz inandığımız yolda + Resim

- Sorunlar ne kadar büyük olursa üstesinden gelmek o kadar gurur verici olur, seninleyiz + Oktay Mahmudi resmi

Benim de aklıma anca bunlar geldi...