Roberto Bergersen Galatasaray'da Mı?

• Konbuyu başlatan dirk nowitski
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

dirk nowitski

Misafir
arkadaşlar galatasarayın, geçen sezon pınar karşıyaka da forma giyen roberto bergersen ile anlaşmak üzere olduğu söyleniyor.yanılmıyorsam beşitaş maçında 38 sayı atmıştı bu oyuncu alabilirsek bence iyi bir transfer olabilir

dirk nowitski' Alıntı:
arkadaşlar galatasarayın, geçen sezon pınar karşıyaka da forma giyen roberto bergersen ile anlaşmak üzere olduğu söyleniyor.yanılmıyorsam beşitaş maçında 38 sayı atmıştı bu oyuncu alabilirsek bence iyi bir transfer olabilir
kaynak?

desean a göre 3 numara için iyi fakat biraz renksiz 1 oyuncu yukarilari hedefliyorsak daha spektaküler ve daha kaliteli oyuncular almaliyiz
ama gelirse yararli olur

1905' Alıntı:
dirk nowitski' Alıntı:
kaynak?
kaynak:fanatik baskette çalışan yakın bir akrabam var,o bana bu transferin gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.

o herkes öyle diyo yok buradan tanıdığım var yok şuradan akrabam söyledi asparagas haberlere ve topiç kirliliğine son

bergersen le olacak iş değil ki bu.fenerbahce ye ömer i oguz u veriyorlar bize de gulyas ı felan alsalar.ülker gs üzerinden çok kar etcegini sanıyor ama bundan sonra ülker ürünü almıyorum.hem tayyip erdogan bizim vergilerimizi kardeşiyle yesin ülker grubuna yedirsin. konya da 2 şeker fabrikası var şu anda birini özelleştirdiler ne kadar yürüdük eylem yaptık farketmez.büyük ihtimal ülker grubuna vercek.galatasary ı kimse ezemez.futbolda ülker gs ımıza oyuncu almıycakmıs cüzi bi miktar vercekmiş . büyük ihtimal borç a verilcekmiş o para da . ali doğan da bizi kandırcak en büyük anlaşma aslan payı hehehe.eyyy ali doğan galatasaray tarihinin en büyük anlaşması olcak hikayee.nike bize zamanında 9 milyon dolar önermişti ki ozaman henry nin degeriydi o para.tabiki yöneticelrimiz kabul etmedi marshall a ayıp olurmus.çok doluyum kusura bakmayın

Selamlar,
Izmirde yaşıyorum ve bergersen'i birçok defa seyrettim. Gördüğüm kadarı ile vasatın üzerinde bir oyuncu değil. bazı maclarda yüksek sayı potansiyeline ulaştı ancak istikrarlı değildi. Bence fazla yararlı olamaz diye düşünüyorum (eğer gerçekten transferi gerçekleşirse)

bergersen abartılacak kadar ii diil istediği maçlarda ii oynuyo onun yerie tuborg da oynayan brad triana yı alsak süper olur ya sizce arkadaşlar yanlış mı sölüyorum

bize iyi savunma yapan boş kaldığı zaman cezayı kesebilecek bi adam lazım mesela jeff trepagnier brad traina ve bergersen istikrarsız oyuncular almamıza gerek yok zaten bize fayda sağlamazlar

sami' Alıntı:
bergersen abartılacak kadar ii diil istediği maçlarda ii oynuyo onun yerie tuborg da oynayan brad triana yı alsak süper olur ya sizce arkadaşlar yanlış mı sölüyorum
traina onu katlar hemde daha iyi 1 oyuncu

galat-asır-aray dediği gibi tuborg ligden çekildi oyunca alsak fena olmaz mesela hakan köseoğlu zaten o serbest kalmıstı bizim maçta yıldızlaşan bi genç oyuncu vardı adı yanlış olmasın ama polat kaya idi mesela o hiçde fena olmaz dediğim gibi mslik in yedeği hakan köseoğlu olsa süper olur hem adam hızlı

bence tuborg'dan erkan veyseloğlu'nu kapabilirsek hiç fena olmaz

bencede bergersen öyle çok iyi bir oyuncu değil. dediğiniz gibi bazen takımı tek başına sırtlıyo bazen hiç ortada gözükmüyo. yani istikrarsız bi oyuncu bergersen. bende alınmasını istemiyorum daha iyileri alınsın. burdan ülkere ve ali doğana sesleniyorum. madem bu takımı yönetim yerine siz idare etmek istiyorsunuz bari birazda elinizi cebinize atın ve daha kaliteli oyuncular alın. yani bergersen'e felan kalmıyalım. bu takımın hedefleri büyük bergersen yakışmaz.
evet tuborg kesin olarak kapandı. oradan iyi oyuncular kapabiliriz belki. hakan köseoğlu olabilir,genç oyuncu cemal nalga olabilir,belki brad traina olabilir (süper üçlük atıyo hiç mesafe tanımıyo ve bergersen'den daha iyidir) bu oyuncular olabilir.
bu arada sami kardeşim polat kaya dedin ama galiba cemal nalga'dan bahsediyosun. yoksa ben mi bi yanılgıya düştüm tam olarak bilemiyorum. bilgi verirsen iyi olur

Traina gerçekten çok kaliteli bir oyuncu gerek oyunun ofans yönüyle gerekse de defans yönüyle, yanılmıyorsam 202 boyunda, 2-3 hatta 4 numara pozisyonunda dahi rahatlıkla oynayanbilecek çok kaliteli bir şutör. Transferi çok şey katar.

tuborg'un kadrosuna baktım walla kemal tunçeri hariç her oyuncu işimize yarayabilir ordan ne koparırsak iyidir bence

Bence bergersen kotu bir oyuncu degil her mac rahatlıkla cift sayılara ulaşabilecek bir oyuncu ayrıca savunmada da kesinlikle vasatın ustunde bir oyuncu ve onla tanışma fırsatı da bulmus biri olarak çok sıcakkanlı alınırsa iyi olabilir ama daha iyi bir oyuncu da biraz araştırılırsa bulunabilir ve şunu da unutmayalım türkiyeyi tanıyan bir basketbolcu bergersen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...