Saran Anadolu: 55 - Galatasaray: 69

Re: Saran Anadolu-Galatasaray

Bu maç için Facebook'da baya etkinlik açılmış.Bende Bahçelievler ve civarındaki arkadaşlarımı toplayıp gitmeyi düşünüyorum.

ayh adamların cümlelerine bak ilk kez 2periyot yenik kapattı gs :) kiamam artık yenmek yok bu maçta hedefleri 3periyot yenmek :)

ya ben anlamıyorum maçlara çıkmaya ne gerek var koy sadece scott ı tek başına alsın maçı diğer oyuncular sadece savunmada dursalar yeterli yani bu karşımızdaki bütün takımlar için aynıdır :)

O kadar kolay değil bu işler artık.Rakib bize saygı duymasada biz onlara saygı göstermeliyiz.
Bakın geçen seneki son yıldızlar maçı 5 sayı ile bitti.

Arda Öztürk' Alıntı:
O kadar kolay değil bu işler artık.Rakib bize saygı duymasada biz onlara saygı göstermeliyiz.
Bakın geçen seneki son yıldızlar maçı 5 sayı ile bitti.

arda abi öle bir söylüyorsun ki sanki yenildik :)

ne takım ki bu konuşmalar geçiyor helal olsun size

günaydın herkese maçın saati değişti arkadaşlar saat 14.00 ealındı maç herkesin bilgisine. ayrıca gelen herkese teşekkür ederim.

Zaten Tekerlekli Sandalye takımımızın maçlarının sonucundan ziyade kaç kişinin gittiğini merak ediyorum her zaman. Ancak bugünkü koşullarda giden herkesin maçı izlediğini sanmıyorum.

Şimdi asıl merak ettiğim, maçın başlama saatinin değişiklik kararı ne zaman alındı, bu değişiklik resmi siteye neden yansımadı?

Galatasaray 69 - Saran Anadolu 55

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Tekerlekli Sandalye Basketbol Deplasmanlı Süper Ligi mücadelesinde Saran Anadolu'yu 69-55 mağlup etti.

Süper Lig'de namağlup liderliğini sürdüren Galatasaray, sezonun ikinci yarısına da galibiyetle başladı. Galatasaray rakibi Saran Anadolu'yu 69-55'le geçerken skorer oyuncular, 38 sayıyla Peter Tucek, 14 sayıyla Ferit Gümüş ve 12 sayıyla Matt Scott oldu.

1. Periyot: 16-16
2. Periyot: 21-9
3. Periyot: 12-17
4. Periyot: 20-13

mustafa_güler' Alıntı:
Galatasaray 69 - Saran Anadolu 55

1. Periyot: 16-16
2. Periyot: 21-9
3. Periyot: 12-17
4. Periyot: 20-13
Sitelerindeki yazıyı söyleyim ben size: 1. periyodu berabere 3. periyotu ise galip bitirmemize karşı şansız bir şekilde rakibimize yenildik.Maçın hakemleride iki taraftanda tepki çekti....

Maçın saatini değiştirmeseler izleyecektim ama dersanem birde başladığından dolayı gidemedim.Ben daha çok fark bekliyordum ama tebrikler Engelsiz Aslanlar :) .