Saw V

David Hackl?ın yönettiği, senaryosunu Patrick Melton ve Marcus Dunstan?ın yazdığı filmde Julie Benz, Meagan Good, Shawnee Smith, Scott Patterson ve Tobin Bell rol alıyor.

Popüler Testere / Saw serisinin beşinci bölümünde kriminal uzman Hoffman (Mandylor) Jigsaw efsanesini yaşatacak hayatta kalan son kişidir. Ancak tehdit söz konusu olduğunda sırrının açığa çıkmaması için her şeyi göze alarak tüm tehlikeleri ortadan kaldırmak zorundadır.

Yönetmen: David Hackl
Oyuncular: Tobin Bell, Ken Leung, Shawnee Smith, Julie Benz, Costas Mandylor, Scott Patterson, Greg Bryk, Mark Rolston, Betsy Russell, Samantha Lemole, Laura Gordon, Alex Revan
Senaryo: Marcus Dunstan, Patrick Melton, James Van
Tür: Gerilim, Korku
Dil: Altyazılı
Süre: 107 dk.
Web Sitesi: http://www.saw5.com/agegate.html

294011.jpg

İş yüzünden ilk gün gitme şansım olmadı , ama ilk fırsatta gideceğim ne de olsa Testere bu ihmale gelmez ;)

İzleyen bir arkadaşım sonunda 6.ya bağladıklarını söylüyor. Film pek de güzel değilmiş..

Bu arada 1. filmin sonu kadar 3. filmin sonu da güzeldi benim için...

Ben de demin tekrardan izledim 4. yü. Kafam feci karıştı ama sonrasında 1 den 4e kadar tüm filmleri kafamda oturttum. :)

Aklımda tek bir soru var. O da 1. filmin sonunda zincirden kurtulmak için ayağını kesen doktora ne olduğu. Filmin sonunda kapıdan sürünerek çıkıyordu. 4 film geçti hala ortada yok. Beşincisinde açıklıyordur umarım.

Tek kelime ile mükemmeldi ...
Tabi ki Saw 1'in yerini doldurması zor ama ;)
Testere Efsanesi , şuçlulara cezasını vermeye devam edecek gözüküyor !
Benim puanım 10 üzerinden 9
Henüz gitmeyenlerede Jigsaw'ın sözünü iletiyorum '' Make your choice''

Hakan Durusel' Alıntı:
Aklımda tek bir soru var. O da 1. filmin sonunda zincirden kurtulmak için ayağını kesen doktora ne olduğu. Filmin sonunda kapıdan sürünerek çıkıyordu. 4 film geçti hala ortada yok. Beşincisinde açıklıyordur umarım.

Göker abi, veya bir başkası, nolur biri bunu cevaplasın :)

Yok iyice karıştı hepsi. Bir sahne de tekrar görünüyor onda da Jigsaw odaya giriyor sanırım.
6 yı beklemek gerekiyor belki onda işlerler.

Bugunlerde sinema tutkunu oldum gerçekten 3 günde 3. filmim.

Saw 5'i harbi sağlam yapmışlar.Gerçekten süper bir filmdi.Bence film en güzeliydi.Çünkü sırlar açığa çıktıkça daha da çekici hale geliyor film.

10-10.

'Beni bir kere aldatırsan ayıp sana; beni ikinci kez aldatırsan ayıp bana...'

Filmin can alıcı sözüydü :)

Bu arada sanırım Bayan Tuck ve kutusu 6. filmi oluşturan en büyük etkenler olabilirler.Filmin sonu süperdi ya Ulan Jigsaw ulan =)

Bende filmi nihayet izleme fırsatı buldum. Gerçekten oldukça güzeldi. Testere serisi her zaman gerçekten farklı bir yerde. Son filmde yine çok iyiydi...