Sponsor hamlesi

• Konbuyu başlatan 1905
  • Başlangıç tarihi
1

1905

Misafir
Geride kalan sezonda Cafe Crown Galatasaray adıyla Basketbol Şubesi’nde faaliyetlerini sürdüren ve Ülker ile iki yıllık daha sözleşmesi bulunan Galatasaray'ın, anlaşma şartlarını genişletmeyi planladığı öğrenildi. Sponsorluk anlaşmasındaki miktarın artırılmasını hedefleyen Cim Bom’un, ayrıca takım kadrosuna da takviye talebinde bulunacağı ifade edildi. Galatasaray’ın, kiralık olarak forma giyen ve bonservisi Ülker’de olan Fatih Solak’ı ilk etapta renklerine bağlamayı planladığı öğrenildi. Yeni sezonda coach olarak göreve gelmesi beklenen Erman Kunter ise gelişmelerle ilgili olarak şunları söyledi: “Geçen çarşamba günü Özhan ağabeyle görüştük. Ortada resmi bir şey yok. Üzerinde çalıştığımız bir, iki konu var. Basketbol şubesine maddi kaynaklar sağlamaya çalışıyor. Perşembe günü (yarın) tekrar görüşeceğiz. Ondan sonra da transfer ve diğer konular hakkında çalışmaya başlayacağız.”

Kaynak: Fanatik

sağlanan imkanları erman hocanın en iyi şekilde kullanıcağına inanıyorum. onun başımızda olması bize en azından güven sağlıyor.bjk bu sene küçülmeye gidio.ülkerin oyuncularına fazla saldırıcağını düşünmüyorum.ülker üç büyüklere bu kadar destek olması çok büyük avantaj.böle bişey bi daha çok zor gerçekleşir.fatih haricinde en az 3-4 oyuncu almalıyız gibi gelio bana

cüneytle ilgiliresmi bi açıklama yok nereden biliyosun

bu bilgi forumda da yer aldı,gazetelerde yazdı,en önemlisi efes pilsen yöneticisi açıklama yaptı.senelik 500.000 dolar alıcakmış.cüneyti aldıktan sorada perfonmasını beyenmedikleri popovicle de yollarını ayırdılar

uğurcan kusuru bakma almanyaya 15 gün tatile gittik sadece hürriyeti okudum bilmiyordum özür dilerim

resmı bı anlasma yok dıo ama bız transferlere baslıoz dıo bıraz komık geldı bana yada anlamsız pek anlamadım ama herseyın hayırlısını dılemek lazım....

buyumek guzel ıkncı bı bjk organızasyonu bıze gelıo...sımdı bıze dusen gorev TRUBUNLER !!!

BuRaKGS' Alıntı:
resmı bı anlasma yok dıo ama bız transferlere baslıoz dıo bıraz komık geldı bana yada anlamsız pek anlamadım ama herseyın hayırlısını dılemek lazım....

buyumek guzel ıkncı bı bjk organızasyonu bıze gelıo...sımdı bıze dusen gorev TRUBUNLER !!!
bencede orasi mantiksiz transfere basliosan biseyler kesinlesmistir