SSL 22. Hafta | Galatasaray-Bucaspor

Tarih: 19 Şubat 2011 Cumartesi
Saat: 19:00
Yer: Ali Sami Yen

Bucaspor A Takım Kadrosu:

ABDULKADİR ÖZGEN
ALİ KUCIK (Kiralık geldiği takım: BEŞİKTAŞ A.Ş. )
ANDRE ROBERTO SOARES DA SILVA (Kiralık geldiği takım: GAZİANTEPSPOR )
ATİLLA ÖZMEN
CARLOS ALBERTO FERNANDES
CENK İŞLER
CİVAR ÇETİN
EDİZ BAHTİYAROĞLU (Kiralık geldiği takım: MKE ANKARAGÜCÜ )
EMRE AKTAŞ (Kiralık geldiği takım: ADANASPOR A.Ş. )
EMRECAN AFACANOĞLU
ERKAN TAŞKIRAN
ERMAN GÜRAÇAR
JERKO LEKO
JOSE LEANDRO GOMES
KAMİL AHMET ÇÖREKÇİ
KEVIN ABRAHAM JONATHAN PARIENTE
KORAY ÇÖLGECEN
KORAY İÇTEN
LANDRY MULEMO
MEHMET İNCEBACAK
MELİH VARDAR
MERT ÖZCANLAR
MOHAMED DAHMANE
MUSA AYDIN
ONUR TUNCER
ORHAN AK
ÖMER KAHVECİ
PAVEL LONDAK
RAGIP BASDAĞ
SALİH UÇAN
SAMET BÜLBÜL (Kiralık geldiği takım: BEŞİKTAŞ A.Ş. )
SAMET DİNÇER
SERCAN KAYA
SERKAN YANIK
SERVER YILMAZ
TORRIC JEBRIN
UMUT KEMAL YAVUZ
UTKU YILMAZ
VICTOR MENDY
ZAFER ÇEVİK

Teknik Direktör:Samet Aybaba

Kadrosunda 2 yabancı kaleci bulunduracak kadar abuk bir kadroya sahip olan bir takım Bucaspor... Günübirlik zaferlerle tozpembe hayal kuran iyi gün taraftarları için eşi benzeri bulunmayan bir mücadele. Bundan kolayını içerideki Kasımpaşa maçına kadar göremezler..

En az 2 fark olur, Hagi fantezi kadrosunu kurar. Ne kadar kasarsa kassın bu maçta puan kaybedemez yüksek ihtimal.. Güçlü(!) rakip karşısında alınacak muhtemel 3 puanın ardından da sistem oturuyor der.. Yersek tabi..

Bu maçta kaleye Aykut geçmeli.3 tane rezalet kalecimiz var.Biri gelmiş 33 yaşına üstelik kontenjandan yiyor.Diğerine zaten havadan,yerden,köşeden,orta sahadan farketmiyor geleni içeri alıyor.Aykut ta saçma sapan hatalar yapıp,goller yiyor ama arada birde olsa yaptığı çok iyi kurtarışlar var.Yani Aykut kötünün iyisidir.O yüzdende sezon sonuna kadar kaleyi devralmalıdır.

Kafa rahat, teknik patron rahat, oyuncular rahat...

Muhtemelen kazanırız. Öbür haftaya yine ahlar vahlar... Aynı tas aynı hamam. Sezon sonuna kadar böyle devam ederiz !

bence çok tehlikeli bir maç
buca düşmeme mücadelesi veriyor
bizim hiç bir iddiamız yok
erken gol bulamazsak sıkıntı olabilir
maçı kesinlikle hafife almamamız gerek bence....

Özel sorunlarımdan dolayı pek ilgilenemedim forum ile de bölüm ile de. Umarım Buca'yı yeneriz, ama bu gelgitli oyunumuz hiç ışık görememe neden oluyor. Benim gibi Polyana çakması bir insan bile umutsuzsa varın gerisini siz düşünün.

Bu seneye dair tek beklentim Aslantepe'de maç kaybetmemek o sinerjiyi yeni stadımızda yakalamak. Galatasaray'ın durumu ne olursa olsun rakipler şunu bilsin ulan Aslantepe'ye gidiyoruz 1 puan alabilirsek kafi. Bu yeterli olacak bu sene için bana.

Bencede yener geçeriz ama netice olarak Buca bize ne ölçü ne rakip.

Artık maçlarıda bir kaç oyuncumuzun nasıl oynayacağını merak ederek izliyorum onun dışında bir beklenti kalmadı bende.

Antep maçına kadar offline durumdayım.

Kısmet olursa gideceğimiz bir maç.. İlk golü atmamız lazım.. Yoksa Buca kolay maç olmaz.. Adamlar düşme korkusuyla yaşıyorlar her günü.. Haftaya cumartesi zaten olimpiyatta belediye ile oynuyoruz ki kazanma gibi bir ihtimalimiz yok.. Zaten "belediye galatasaraya oynamıyor " diye saçma bir lafa maruz kalıyor Abdullah Avcı yıllardır.. Bu sefer bizi evire çevire yenerler yakalamışken.. Sonra da hayati maçımız var Antep ile kupada..

Her şeyi geçtim bari basket maçıyla çakışmasaydı.

basket takımı pazar oynayamıyor, haftaya salı maç var.. belki cuma akşam oynayabilirdik ama deplasmandan çarşamba dönüp cuma tekrar deplasmana gitmek de zordu.. Mecburen cumartesi bu maç..

Futbol Federasyonunu tartışmaya gerek yok.. Futbol birinci spor olduğundan onlar kafalarına göre program yapıyorlar zaten.. Diğer sporlar futbola göre pozisyon alıyor.

basket takımı pazar oynayamıyor, haftaya salı maç var.. belki cuma akşam oynayabilirdik ama deplasmandan çarşamba dönüp cuma tekrar deplasmana gitmek de zordu.. Mecburen cumartesi bu maç..

Futbol Federasyonunu tartışmaya gerek yok.. Futbol birinci spor olduğundan onlar kafalarına göre program yapıyorlar zaten.. Diğer sporlar futbola göre pozisyon alıyor.
Saat değişikliği şanssızlık oldu abi.13'te olsa rahat rahat izlerdik.Tepkim programdan çok futbol takımına=)

Canlı yayın programında olup olmadığımızı da bilmiyorum aslında..
Karşıyaka-Efes mutlaka vardır mesela ki o maç da aynı gün 18.00 de..
Ona bakılan bir site varsa bakmak lazım. O maç yayınlanıyor olabilir..