STSL 19. Hafta | Bursaspor - GALATASARAY

Antrenmana sakatlıkları olan ve tedavisi süren oyuncular dışında tüm futbolcularımız katıldı. Çağlar Birinci kondisyoner Fatih Yıldız eşliğinde çalıştı.Gökhan Zan ve Ayhan Akman düz koşu yaptılar. Hakan Balta ile Arda Turan fitness çalışması yaptı. Juan Pablo Pino?nun tedavisine devam edildi.

Hakan yetişmeyecek gibi maça, Gökhan Zan'a hazır olalım stoperde. Arda'da olmaz büyük ihtimalle.

Niyeyse yeneceğiz gibi geliyor. nedense kafamda küçümsüyorum Bursa'yı. Sanki 2 şok golle alcakmışız maçı gibi. Hiç bir dayanak yok sadece hissiyat bunlar.

Galatasaray'da sarı kart cezalısı olan Lorik Cana, Bursaspor karşılaşmasında forma giyemezken, Çağlar Birinci, Gökhan Zan, Juan Pablo Pino ve Arda Turan'ın sakatlıkları sürüyor.

Öte yandan, Avustralya Milli Takımı'yla Asya Kupası'nda finale yükselen Lucas Neill ile Harry Kewell da bu karşılaşmada takımdaki yerlerini alamayacak.

Bizim gol atmakta zorlanacağımız bir maç olacağı kesin.
Arda ciddi bir eksik bu takımda.
Yekta,Kazım ve Stancu..Bu üç oyuncu ne kadar ileride top tutabilir muamma.
Stancu ilk irtiba olarak iyi gözüksede,hala kapalı kutu benim gözümde.
Yekta desen büyük sorumluluklar altına girecek düzeyde değil henüz.

Bursa'nın düşüşte olması beni biraz ümitlendiren.Gol yemezsek 1-0'lık bir galibiyet bekliyorum fakat açık söyliyim,Bursa daha ağır basıyor.

Bursa'ya Giden Galatasaray Kafilesi

Yarın oynanacak olan Spor Toto Süper Lig 19. hafta karşılaşması için Bursa'ya hareket eden Galatasaray profesyonel futbol takımının seyahat kadrosu şöyle:

1 Aykut Erçetin
6 Emiliano Adrian Insua Zapata
7 Aydın Yılmaz
8 Barış Özbek
16 Mustafa Sarp
18 Ayhan Akman
22 Hakan Kadir Balta
23 Fatih Serkan Kurtuluş
25 Yekta Kurtuluş
26 Ahmet Kesim
27 Juan Emmanuel Culio
28 Bogdan Sorin Stancu
38 Semih Oğuz
52 Emre Çolak
55 Sabri Sarıoğlu
66 Anıl Dilaver
76 Servet Çetin
80 Kazım Kazım
86 Ufuk Ceylan
87 Robinson Zapata Montano

galatasaray.org

Sivas maçında İnsua oyuna girdiğinde giren oyuncu olarak zapata yazıyordu yanlışlık sanıyordum fakat isminin sonunda varmış dikkatimi çekti :)

Edit : Yektayı unutmuşum...

Çıkması gereken kadro;

Ufuk
Sabri-Ahmet-Servet-Insua
Kazım-Ayhan-Barış-Yekta-Culio
Stancu

Haginin çıkaracağı kadro;

Zapata
Serkan-Servet-Hakan-Insua
Sabri-Ayhan-Barış-Yekta-Culio
Kazım