STSL 19. Hafta | Bursaspor - GALATASARAY

Bu federasyon ve hakemler oldukça bizim haklarımız daha çok gasp edilir. Bugün resmen hakemle maçı aldılar. Bizim aslında milli takıma oyuncu göndermememiz lazım. Yeter ya resmen dalga geçiyorlar.

cok sukur ayhan haftaya yok..hatta federasyon goreve en az 3 mac ceza verilde sevindir bizleri

Yekta kenara gelince. Herkes noktayı koymuş, yazmayı bırakmış. Ben de izlemeyi bıraktım. Hayat güzel, yaşamak güzel bunlar için daha fazla sinir krizi geçiremem!

Berkan Karadurmuş' Alıntı:
Yekta kenara gelince. Herkes noktayı koymuş, yazmayı bırakmış. Ben de izlemeyi bıraktım. Hayat güzel, yaşamak güzel bunlar için daha fazla sinir krizi geçiremem!
Sanırım Adnan ve çetesinin amacıda bu son cümleye göre yaşamamız.

Sabir ne zaman orta yapmayı öğrenirse
Galatasarayımız ilk 4 girer.

hakem de kart gösterecek galatasaray lı arıyor sahada...
ne olacak ki takım sahipsiz,
camia sahipsiz
futbulu geçtik basktbolda bile hakemler aleyhimize
ama yönetimden çıt yok
yazıklar olsun........

Umut İpekçi' Alıntı:
Sabir ne zaman orta yapmayı öğrenirse
Galatasarayımız ilk 4 girer.
Abi bu adamın yakasından düşün düşelim artık, ne zaman kötü tablolar ortaya çıksa adı anılmadan geçmez ortaları şutları dert olur adamın yapabildiği o kadar elinden geleni yapıyor ruhunu koyuyor, ama işler yolunda gitti mi kimse şu Sabri'de şunu iyi yaptı deme gereksinimi demiyor tamam yeterli mi yetersiz mi tartışılır ama vurun abalıya durumu oluyor.

Ayrıca ismini bilerek değil de yanlışlıkla öyle yazıldığını umuyorum.

Mustafa Sarp gibi top özürlüsü bir adam oynarken. Misimovic gibi bir adam kadro dışı.

Şaka gibi. Bir Fenerli yönetse takımı bundan kötüsü olamaz.

Koskoca Galatasaray'ın sağ beki orta yapmayı bilmiyor.Galatasaray'da sorun tam olarak bu bahsettim ise yap-boz un sadece bir parçası.

Yav şu ... bursayıda konuşturduk ya daha ne diyeyim bunlar kim ki Galatasaray'a sallıyolar.Dünkü bebeler işte.

Ayhan,Barış,Sarp gitmeden kim gelirse gelsin sonuç bu olur.Ya nasıl görmez bu adamlar 3 tane vasat altı oyuncuyu aklım almıyor :oops: Mustafa Sarp hele lütfen bir daha bakın maç boyu bütün topları geri verdi :oops: Neyse yaa bize noluyor adamlar beğeniliyr oki milyon dolarları ceplerine indiriyorlar. :oops:

Volkan Kızıltaş' Alıntı:
Mustafa Sarp gibi top özürlüsü bir adam oynarken. Misimovic gibi bir adam kadro dışı.

Şaka gibi. Bir Fenerli yönetse takımı bundan kötüsü olamaz.

Bu takım için değmez ama iki üç cümle yazayım.
Ufuk geçmiş olsun kardeşim.Maalesef artık şans bulabileceğini sanmıyorum.
İlk defa birii için bu kadar ileri gideceğim bu Mustafa Sarp adlı şahıs inanın futbolcu değil bugün özellikle oyuna girdikten sonra sadece onu izledim.(kendisini bulmak gerçekten çok zor)Top kendisine gelmeden adam nereye atacağını kafasında kurguluyor ciddiyim bu olumlu anlamda değil.Hiç sağına soluno özellikle önüne bakmayı düşünmüyor.Genelde arkada kim varsa ona atmaya çalışıyor.Çalışıyor dedim çünkü onu bile ayağına atamıyor.
Mustafa git artık bu takımdan kabuslarıma girmeye başladın.Lütfen git.