Takım kötü diyenler buraya gelsin.

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Basketbolu buradaki bir cok kisiden az biliyorumdur,o yüzden bana ters gelen su olayi siz nasil görüyorsunuz acaba;dakikada 4 oyuncu degistirmek takim olmaya calisan bir ekip icin uygunmudur,bu olay gecen senede cok farkli degildi,ben Galatasaray´in ilk 5´ini bilemez oldum Murat Hoca ile.

Bir de yabanci transferler bana ununu elemis,elegini asmis gibi geldi.Bir de Cemal Nalga,Murat Kaya gibi kendilerini gelistirmelerini bekleye bekleye yaslanacagimiz yerli oyuncular var.

Bu kadar umut vaad edip,böyle bir takim kurulmasi üzdü beni.Bu takim ilerleyen zamanlarda daha iyi olabilir,kendini bulabilir ama rakip kadrolara bakildiginda,gecen sezondan daha iyi bir yer elde etmek cok ama cok zor bence.

valla takım kotu degıl takım sampiyonluk için yetersız hedef için yetersiz bu kadro ile sampiyonluk dıyosa murat hoca ozman kotu kadro :D

Takım kötü diyenler kazı çevirmişler....
5. oluruz demeye başlamışlar değilmi burak.

Ben gördüklerimi sçylüyorum abi diğer topictede söyledim.22 TOP KAYbı varken,bir pivotla 4 oyuncumuz başa çıkamamışken yorulana kadar,6 oyuncumuzdan hiç katkı yokken bu takım şu an ki yapıyla 5. olur.
Diğer rakiplerimizin maçlarını izlersen hak verirsin.

Sevgili Burak,tabi dediğin gibi eksikliklerimiz var ama unutma bu takımın biraz zamana ihtiyacı var.Dee Brown biraz oynayınca takımın rengi nasıl değişiyor gördük.O Aslan parçasınada takımada biraz zaman verelim.O zaman oturup tekrar değerlendiririz ama şimdiden asıp kesmeyelim...

Sayın Çağlar Şentürk ; orada söz direkt olarak bana geldiği için yorumda bulundum sanki galibiyet bana kapak olsun tarzı izlenim verildiği için. Anlaşılmayan şu ki galibiyetler göz boyamasın.Artıları elbet konuşuruz ama eksileri göz ardı edersen yukarılara göz dikemezsin.Benim amacım takımımı en tepede görebilmek bu yüzden de eksiklerin giderilmesini istemem çok normal.

Takım hala Kötü. Altı üstü bir Banviti yendik o kadar abartmanın gereği yok diye düşünüyorum. Dünkü Telekom- Bjk maçını hepimiz seyrettik, nasıl takımlar olduğunu gördük. Efes,ve Fb nin nasıl takım oldukları zaten ortada. Bu sebeble ne kadar zaman geçerse geçsin, bu kadro ile bu hoca ile ancak 5.olabiliriz. Cüneyt Erden ile Cemal Nalga ile ne zaman ne yapacagı belli olmayan Murat Kaya ile yukarı seviyelere çıkmak hayal gibi geliyor. En azından Bana.

bi maç kazandık die bazıları takımı göklere çıkarıo bn 5. liğe bile inanmıyorum ksk yi gördük ten sonra türkiye kupası maçlarında iki abd lisi çok ii dedik 3. sü de onlar dan eksik kalmadı 2 sayı da o attı bu hafta sonu gerçi 4. olsak nolcaakkk 5. olsak nolcak

Re:

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
bi maç kazandık die bazıları takımı göklere çıkarıo bn 5. liğe bile inanmıyorum ksk yi gördük ten sonra türkiye kupası maçlarında iki abd lisi çok ii dedik 3. sü de onlar dan eksik kalmadı 2 sayı da o attı bu hafta sonu gerçi 4. olsak nolcaakkk 5. olsak nolcak
Türkçe'yi biraz daha düzgün kullansanız tam süper olacak...

Şu açık olarak görüldü bence.Üstteki 4 takımdan 2 gömlek aşağıda, alttaki diğer takımlarında 2 gömlek üzerindeyiz.Şu kadroyla 1-2 extra galibiyet 1-2 extra mağlubiyet alır üstteki takımlardan biri fena düşüşe geçmezse sezon içi 5. oluruz.
Ama Murat hocanın söylediği gibi iyi bir şutör transferiyle bu takım vites atlar.Gömlek üzerine gömlek giyer.1-5 olarak kesinlikle çok memmunum.İkisininde besliyeceği istikrarlı bir şutör üstteki 4 ün arasına sokar bizi.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Şu açık olarak görüldü bence.Üstteki 4 takımdan 2 gömlek aşağıda, alttaki diğer takımlarında 2 gömlek üzerindeyiz.Şu kadroyla 1-2 extra galibiyet 1-2 extra mağlubiyet alır üstteki takımlardan biri fena düşüşe geçmezse sezon içi 5. oluruz.
Ama Murat hocanın söylediği gibi iyi bir şutör transferiyle bu takım vites atlar.Gömlek üzerine gömlek giyer.1-5 olarak kesinlikle çok memmunum.İkisininde besliyeceği istikrarlı bir şutör üstteki 4 ün arasına sokar bizi.
Murat abi senin ABD bağlantıların sağlamdır.Oradan iyi bir 3 numara çıkar yahu. :)

Aslında şu Luke Jackson bir bırakılsa bize gelecek 2 yıldır da hep kapıdan dönüyor.

Valla Gökçe çok iyi bir adam getitir menejerler bizimkilerde napaalım iyiydi diye alırlar filan.Bir bakarız 1 veya 4 almışız.En çok korktuğum durum bu aslında.Atletik istikrarlı bir şutör olsun isimli amerikalı olması umrumda değil.Angola da bile vardı böyle bir oyuncu yahu :)

takımın çok kötü olduğuna gerçekten inanmıyorum takımdaki bjk maçından sonraki gelişme yi fark etmişsinizdir. ilk dakıkalardaki tempoyu görünce ağzımın suyu akmadı desem yalan olur. abartma anlamında solemiyorum .ligdeki eniyi 1-2 pota altına sahıpız ve hüseyin azcık oynayyınca neler olduğu gördük. 3 numara ihtiyacımız var ama bu hallimizle bile üstlere oyanrız derim + cunety+erdem türetken+fatih katkıları sıfır dı böle olmaz aynı şeyleri dee için de geçerli gerçektte takımın muazzam potansiyel var eminin bjk seviye olarak üstünüz diyebilirim o kadar iddalıyım

İyi ama daha oturmamış bir takımımız var, maça başladığımız oyun çok iyi bunda hem fikiriz bir takım değilmi bunu oynayabiliyorsak demekki potansiyelli bir takımız bu oyunu zaman olarak fazlalaştırdığımızda 1-5 arasında her pozisyonda bitirebiliriz ligi ben buna sonuna kadar inanıyorum....

eyub abi murat hocada daha takımının potansıyelını bılmıyo mactan oncekı konusmasında net kesın konusmayodu sesi titriyodu dee az daha takıma oturup gercek 3 numara alırsak olabılır gıbı bişseyler ahh chaerls smith ahh dıyorum ...