Takımda ilk değişmesi gereken şey nedir?

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

takımda ilk değişmesi gereken şey nedir?

• başkan

Oy: 0 0.0%
  • oyuncular

• gs taraftarının basketbola bakış acısı

• takımın amacı

• gs basketbol şübesi

• basketbol şübesindeki tüm kadro

• takımın hedefi

• Kullanılan toplam oy
    20
Doğru Aydan Siyavuşu unutmamak lazım.ama bizim nesil o dönemde biraz ufak kaldığı için hemen akla gelmiyor.ben çok az hatırlıyorum o takımları.gerçi lloyd daniels falan vardı o zamanlar hatta ara sıra supersport maçlarımızı veriyordu.

Arkadaşlar içinizde bir Üner öfkesi var her topikte bunu kusuyorsunuz sizlere teessüf ediyorum ;)

Güzel günler yakın arkadaşlar; takımın hocası değişecek, oyunculara güven gelecek, kendisine gelen güveni taraftara hissettirecek ve basketbol seyircisi salona gelmeye başlayacak. Artık geleceğe umutla bakabiliyorum...

Halil ünerin bu kadar büyük sorun oldugunu bizler anladık yönetimde anlamış bu sevindirici.Koch slam haziran sayısında okmuştum demişti bende okudum ihtimal gibi anlatamıyolarlar halil üner kesin gidicek şeklinde anlatılıyor.Kesin bilgisi olmasa yazıcagına inanmıyorum

^cold_fire^' Alıntı:
Halil ünerin bu kadar büyük sorun oldugunu bizler anladık yönetimde anlamış bu sevindirici.Koch slam haziran sayısında okmuştum demişti bende okudum ihtimal gibi anlatamıyolarlar halil üner kesin gidicek şeklinde anlatılıyor.Kesin bilgisi olmasa yazıcagına inanmıyorum
coach kim olursa olsun takim basarili olsun yeter

koçla ilgili kaç tane topic vardı sonunda gereken oldu kunter geldi.kapatılır artık topicler.