TKBL | Mersin BŞB. 77 - Galatasaray 68

Değineceğim hususa benden önce Önder Ağabey değinmiş. Kesinlikle yanlış seçim yaptık. Ann yerine Harding kullanılmalıydı. Ekrem Hoca ve teknik ekibe yakıştıramadığim bir seçim olmuş. Canları sağ olsun olur böyle hatalar. Devamlı olmasın inşaAllah. Işıl olsa eminim kazanırdık ama nasip işte. Savunmamıza da nazar değdirdik sanırim. Takıma özelikle de Ekrem Hoca'ya güvenim sonsuz. Canınız sağ olsun Sarayın Sultanları...

GSTV'ye göre maçın en skorer oyuncuları Sylvia Sancho ve LINDSAY miş:) Kulübün TV'si var ama pek alakaları yok kulüple. :)) Lindsay'den sanırım Memnun değil Ekrem Hoca. Yoksa böyle bir maçta illa ki onu kadroya alırdı. Çünkü takıma alışması gerekir OYun kurucuların. Daha gelirken gelmesine üzülmüştüm. Bu yüzden şaşırmadım. Oyun kurucusuz oynadığımız Alba ve Ann'in verimsiz olduğu bir günde de bu sonuca şaşırmamak lazım.

Tribünde olanlardan aldığım bilgidir. Işıl sakatlandığında 1-2 dk yerde oturmuş mu çömelmiş mi ne öyle kalmış. Ceyhun Yıldızoğlu "efendi" adam ya. "Ya çıkarın şunu da oyun başlasın" demiş. Şerefsize bak! Sanırsın ki futbol maçı da süre geçiyor. Zaten periyot sonu top GS'da ve süre durmuş yerdeki oyuncuyu da en iyi sen tanıyorsun öyle kendini yere atıp duran oyuncu değil. Ki 3 ay sonra milli takımda berabersiniz. Bu nasıl bir ... tir bilmiyorum

Sühan Bey yazınızı okuyunca, o kadar sinirlenmişim ki ensemden sıcak bişi döktüler sanki. Çıkarın şunu ha! Milli takım antrenörünün değişme ihtimali yok mu? Ekrem Memnun gibi bir koç dururken, Ceyhun'un milli takımı çalıştırması çok komik!