Tuğba Taşçı

a1mkjO.jpg

Tuğba Taşçı Galatasaray'da!

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız, Tuğba Taşçı ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı.

19 Ağustos 1984 İstanbul doğumlu olan Tuğba Taşçı guard pozisyonunda görev yapıyor. İlk kez 1994 yılında Galatasaray çatısı altına giren Taşçı, altyapı takımlarımızda forma giydikten sonra 2000 yılında A takıma yükseldi. 2004-2005 sezonuna kadar Galatasaray A takımı formasını giyen 1.78 metre boyundaki oyuncu böylece 12 sezonun ardından basketbola başladığı kulübe geri döndü.

Kariyerinde 2012 yılında Kayseri KASKİ ile EuroCup’ta ikincilik kazanan Tuğba Taşçı daha önce Beşiktaş forması da giymişti. Son olarak bu sezon Mersin Büyükşehir Belediyespor formasıyla mücadele eden Tuğba Taşçı’ya kulübümüze hoş geldin der, başarılar dileriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
100.yılda küme düşen takımdaydı ve o takımın yıldızıydı. Şu kadro için iyi sayılabilecek bir yerli. Umarım başarılı olur.

Genç oyunculara ağırlık ve önem vereceğiz mottosu ile göreve gelen Marina Malkovic'in Galatasaray'a kazandırdığı 33 yaşındaki genç yetenek. Yürüyedur hocam..

Mersin'de süre alamayan oyuncuya ELW oynatacağız. Hayır kurumuna döndük iyice. Üniversiteden getiriyoruz, takımında süre alamayanı getiriyoruz, hepsini getirip ELW tecrübesi tattırıyoruz.

Şu bütçeyle şöyle kötü bir kadro kurmasını hiç beklemezdim Marina'dan. Çok kötü kimya.

Ben bu transferi Maljkovic'in yaptığını sanmıyorum. Birileri buna komisyon için şu transferleri yap sen de kazanırsın biz de diyordur o da izin veriyordur. Yoksa Maljkovic'in bu oyuncuyu tanıdığını bile düşünmüyorum. Yeni gelen oyuncu hakkında da hiçbir fikrim yok çünkü genelde saha dışı olaylarla gündeme geldiği için saha içi analizine fırsat bulamadık !

Ben bu transferi Maljkovic'in yaptığını sanmıyorum. Birileri buna komisyon için şu transferleri yap sen de kazanırsın biz de diyordur o da izin veriyordur. Yoksa Maljkovic'in bu oyuncuyu tanıdığını bile düşünmüyorum. Yeni gelen oyuncu hakkında da hiçbir fikrim yok çünkü genelde saha dışı olaylarla gündeme geldiği için saha içi analizine fırsat bulamadık !

Merve'yi alan Tuğba'yı da alır.

Transferin üzerinde kötü bir hava var erkek takımına yapılacak bir transfer için yapıldığı bile söyleniyor artık iyice raydan çıktı şube yönetimleri.

Madem genç oyuncu arıyoruz Şaziye İvegin'i niye almıyoruz, hiç olmazsa 3'lük atıyor sayı sıkıntısı yaşamazdık!

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ ************************************************************

15 gün önce Mersin BŞB.’den Galatasaray’a, 4 aylığına 120 Bin TL karşılışında transfer olan 33 yaşındaki Tuğba Taşçı, Galatasaray’ın yerli oyuncu kontenjanının dolu olması nedeni ile forma giyemiyor.
@ ************************************************************

Galatasaray’da basketboldan sorumlu yönetici Can Topsakal ve Genel Menajer Ömer Yalçınkaya’nın gözünden kaçan bu ihmal nedeni ile sahaya çıkamayan Tuğba Taşçı, takımdan bir yerli oyuncu ile yollar ayrıldıktan sonra resmen forma giyebilecek.

Son düzenleme: