Tuğba Taşçı

Şaka değil gerçek, Tuğba Taşçı takımın yerli kontenjanı dolu olup olmadığına bakılmadan transfer edilmiş. Yerli bir oyuncu gitmeden de oynamayacak ! Galatasaray Armasına yakışmayan bir çok gelişme yaşandı bu şubede ama artık bu son olur dediğimiz zaman sayın yöneticiler her defasında başka bir nirvana ile bizi delirtiyorlar. Can topsakal ve Ömer yalçınkaya istifa edin diyeceğim ama siz kovulana kadar istifa etmezsiniz !

Dursun Özbek yönetimi boyunca yaşanan skandalların bir yenisi daha... Sorumluları hesap vermek bir yana, tekrar yönetim listesine alınıp mükafatlandırılıyorlar inanılır gibi değil.

Sportif başarısızlık vs. elbette olabilir ama bu tip olaylardan sonra, kulube-camiaya bağlılığımı sorgulamaya başlıyorum.

Maljkovic bu transferlerden komisyon kazanmıyorsa ben de fenerliyim bakın bu kadar iddialı konuşuyorum. Zaten Tuğba'nın menajerlik şirketiyle kendisinin şirketi aynıymış. Bir işler dönüyor ama hayırlısı.

Transfer sürecini halen hazmedebilmiş değilim.

Süreçte Tuğba'nın bir suçu yok. İstanbul'da yaşamak istiyordu, kavuştu. Asıl problem, Mersin'de bile koçunun sadece faul yapması için oyuna aldığı Tuğba'yı biz neden aldık?

Sebepleri açık ve net ortada, günlerdir konuşuluyor sosyal medyada zaten. Tuğba kusura bakmasın ama şu an Galatasaray forması giyiyor olmasından utanıyorum. Hak etmedi.

Şubenin parasını ''çar çur'' edenlerle de elbet hesaplaşırız. Sabır.

O yarım kilo kapatıcı nasıl akmıyor o koşturmaca içinde onu da anlat biraz be reyiz :(
Ben biraz terleyince sıfır makyaj suratım dağılıyor...

Takımda Işıl hariç diğer yerli oyuncuların seviyesi yerlerde olduğu için bu rotasyonda kötü olmadığını düşünüyorum. 10-15 dakika süre alır ve katkı da verir.

Kendisi hakkında olumsuz düşünenlerden biriydim ama beni yanılttı. Özellike Girona deplasmanında çok iyi bir oyun oynayarak bize yarı finali getiren oyunculardan biri oldu ve ligde de fena gitmiyor.

O kadar laf ettik ama takıma katkı sağıyor.

Büyük bir zaferin ardından belki böyle yazmak olmayacak ama yine de yazacağım. Sormak ayıp nasıl bir katkısını gördük bugüne kadar? Full makyajlı parkeye çıkan bir kadından ne beklenir? Badana gibi bir makyajla sahaya çıkan bir kadın zaten istese de çok iyi bir performans gösteremez. Seksapeli ve dişiliği dışında hiçbir özelliği olmayan bir kız kardeşimiz bu. Allah akıl fikir versin demekten başka yapacağım bir şey yok. Bakalım daha neler görecek bu gözler !!!

Büyük bir zaferin ardından belki böyle yazmak olmayacak ama yine de yazacağım. Sormak ayıp nasıl bir katkısını gördük bugüne kadar? Full makyajlı parkeye çıkan bir kadından ne beklenir? Badana gibi bir makyajla sahaya çıkan bir kadın zaten istese de çok iyi bir performans gösteremez. Seksapeli ve dişiliği dışında hiçbir özelliği olmayan bir kız kardeşimiz bu. Allah akıl fikir versin demekten başka yapacağım bir şey yok. Bakalım daha neler görecek bu gözler !!!

En basitinden yarı finale kaldığımız Girona deplasman maçını izlerseniz belki bir fikriniz olur. Kaela yerine yüz defa tercih ederim Tugbayı.

54 yaşında adamsınız basketbolcuda baktığınız şey makyaj ve seksapalite !!!! tebrikler hey Allahım yaaa

45 yaşında bir adam(!)sınız, mesajdan çıkardığınız sonuca bakın. Bunu mu demek istemişim ben bu posttan. Ne demek istediğim çok açık. Makyaja verdiği önemi biraz da oyununa verse biraz daha takıma faydalı olacaktır manasında söylenmiş bir laf bu. Allah akıl fikir versin...

Ali Bey niyetiniz kötü değil belki ama sporcularımızın sahadaki performansları haricindeki özellikleri bu forumun konusu olamaz. Bir kadın sporcuyu bu şekilde nitelemek kimseye yakışmaz.

Ali bey sadece Girona deplasmanında oynadığı oyun bile kendi adıma bu sezon yeterlidir. O deplasmanda yarı finale çıkmamızı sağlayan oyuncuların başında Tuğba Taşçı vardı.

Ayrıca sporcularımıza biraz daha kibar yaklaşmamız gerekmiyor mu?

Saygılar.