Turgay Zeytingöz

Dursun Özbek ve basketbol düşmanı yönetimi istifa etmiyorsa Turgay Zeytingöz'de istifa etmesin. Hiçbir anlamı yok.

Bundan 5-10 sene sonra hala bu işten para kazanır olursa eminim ki koç olarak Nikola Birac'ı getirir çalıştığı takıma. Çapı bu.

Şubenin en büyük zararlısıdır bu arkadaş. Temasta olduğu kimseye tek laf edemez ne kadar kötü bile olsa.
çok kötü bir niyetli insan kendisi cidden. sorsan Galatasaraylıdır ama Galatasaray'a en büyük zararı veren insanlara karşı iki kelam etmez, ederse haber kaynağı kesilir çünkü. bir ara Oytun Özer'i çok overdi, şubeyi küme düşürmek için yoğun çaba veren elemanı. şimdi de Turgay'ı çok övüyor. hatta o kadar övecek bir şey bulamadı ki altyapıdaki çocukların beslenme çantasıyla bile Turgay zeytingoz ilgileniyor diye bir şeyler uydurdu. hiç utanmadan bizi salak yerine koyuyorlar ya, deliriyorum.

çok kötü bir niyetli insan kendisi cidden. sorsan Galatasaraylıdır ama Galatasaray'a en büyük zararı veren insanlara karşı iki kelam etmez, ederse haber kaynağı kesilir çünkü. bir ara Oytun Özer'i çok overdi, şubeyi küme düşürmek için yoğun çaba veren elemanı. şimdi de Turgay'ı çok övüyor. hatta o kadar övecek bir şey bulamadı ki altyapıdaki çocukların beslenme çantasıyla bile Turgay zeytingoz ilgileniyor diye bir şeyler uydurdu. hiç utanmadan bizi salak yerine koyuyorlar ya, deliriyorum.

Neden ilgileniyor ? Koskoca GS takiminin bu islerle ilgilenecek profesyoneli yok mu ? Turgay Bey`in bu konudaki beslenme ve diyet konusundaki egitimi nedir ? Ben kendisinin bu dalda bir egitimi oldugunu bilmiyordum. Bu ovdugu sey bile takimda liyakatin olmadigini yada butce olmadigi icin islerin amatorce yapildigini gosteriyor.

Ona buna haber yaptırma işleri de başlamış, sen önce kendi işini doğru dürüst yapmayı öğren, adam çarpmayı hobi olarak yine yaparsın.

Artik savunacagim :) adam istifa etmiyorsa ve kovulmuyorsa takimimizin hedefleri dahilinde isleri basarili yapiyordur. Dolayisiyla GM`yi suclamamiza gerek yok.

Sadece iki üç tepki verip, hakkında 3-5 tweet atmakla çözülmeyecek gibi bu mesele. Taraftar olarak daha ciddi ve çok daha büyük çapta bir şey yapmak lazım ki bir an önce kendisi ayrılmıyorsa bir şekilde görevinden alınsın.

Daçka'nın finansal durumunu takip etmek gerekiyor. Özellikle Yakup hocaya haber yollamak lazım şimdiden. Ayrılmayı düşünürsen seni bekliyoruz diyelim. Zahmet olacak sana ama haberin vardır umarım.
Hocam Yakup hocada ne gördünde aday olarak görüyorsun? Bize yakıştırdığın adamın başantrenör olarak resmi maçlara çıkalı daha 3.ayı olmuş, daha kendini kanıtlayamamış ne diyeyim pes vallahi..