Türkiye-Hırvatistan ( EURO 2012 Play-off İkinci Maçı)

O protestoyu yapanlar tebiyesizdir , saygısızdır ne derseniz deyin doğrudur.Biz İstanbul seyircisi olarak hiç bir milli maçı haketmiyoruz.Ne Türk Telekom ne Saraçoğlu nede İnönü.Yapılması gereken İzmir ,Eskişehir,Bursa gibi futbol seyircisinin iyi olduğu bir yeri seçip oraya 30000 üstü bir stat yapıp maçları orada oynamamızdır.
Gelelim Volkan'la Emre efendiye.Bu şahsiyetsiz, kişiliksiz iki adam derhal milli takımdan men edilmelidir.O ettikleri küfürler televizyon başında maçı izleyen hepimize edilmiştir.Ben evimde otururken sizi koşulsuz desteklerken o küfürleri haketmedim arkadaş.Sen milli takım oyuncususun.Senin o küfürleri etmeye hakkın yok.İki tane gerizekalı protesto etti diye o küfürleri 80 milyon insanın gözü önünde öyle kolayca ağzından dökemezsin .O formayı senden önce Metin Oktay'ın Lefter'in Cemil Turan'ın Hami Mandıralı'nın Hakkı Yeten'in giydiğini öğrenecek ilk önce ADAM olacaksın.
Hakan, Metin Oktay ile Cemil Turan ı birbirnden ayrı tutmanı rica ediyorum. O şerefsizler şike olaylarının baş kahramanlarından Cemil Turan ı örnek alıyolar zaten. Onlarında gittiği yolun sonu da aynı çukur...

Sinan Bolat-Tolga-Onur kaleci 3'lusu ile artik 7-8 sene devam etmeliyiz.. Volkan-Sabri-Servet-Gokhan Zan-Giray-Hakan Balta-Selcuk Sahin-Emre milli takima bir daha alinmamali. Ozan Ipek,Nuri Sahin,Gokhan Suzen,Semih Kaya,Necip,Okan (Adanaspor ) , M.Topal , Mevlut, Cenk Tosun vs.. tarzi serefi ile oynayacak, serseri ruhlu, saygisiz futbolcular kadroda olmamali..

Hakan, Metin Oktay ile Cemil Turan ı birbirnden ayrı tutmanı rica ediyorum. O şerefsizler şike olaylarının baş kahramanlarından Cemil Turan ı örnek alıyolar zaten. Onlarında gittiği yolun sonu da aynı çukur...

Haklısın ama o formayı giyerken ve o dönemde yaptıklarıyla örnek bir oyuncuydu Cemil Turan ,önemli olan o formayı taşımak ve ona saygı göstermek .Şu an yaşadıkları tamamiyle bazı şahıs ve şerefsizlerin Cemil Turan'ı piyon gibi kullanmasından ibaret gibi geliyor bana anı Tayfur Havutçuda olduğu gibi.Tabi yinede kesinlikle bu olaylara adının bulaşmaması gerekiyordu.

Adamlar gelip burda bize 3 tane atıyor, biz neden yapamayalım aynısını diye düşünmek gerekirken güzel ülkemin güzel insanları nelerle uğraşıyor. Bu işin daha bitmediğini söylediğini duyduğum tek kişinin rakip hoca olması enterasan gerçekten.

Selçuk İnan, Gökhan Gönül, Nuri Şahin, Hamit Altıntop ve Arda Turan haricinde hiç birini bir daha milli takımda görmek istemiyorum.

Edit: Eğer Arda o sarı kartı elenirsem prim alamayacağım diye yediyse bir daha O da milli takıma alınmasın. Böyle kanı bozuklar ile milli başarı yakalanamaz!!

Adamlar gelip burda bize 3 tane atıyor, biz neden yapamayalım aynısını diye düşünmek gerekirken güzel ülkemin güzel insanları nelerle uğraşıyor. Bu işin daha bitmediğini söylediğini duyduğum tek kişinin rakip hoca olması enterasan gerçekten.
Bizde (aslinda) o duyguyu yasamak istiyoruz Önder abi, ancak Emre, Hakan Balta, Volkan, Selcuk Sahin vs. ile nereye kadar olacak bu is?