Ülker Kapanıyor mu?

hatırlarsanız uc buyuk klup yıılar once amator subelerıne yeterı kadar destek vermedıklerı ıcın kapatma kararı almıslardı ancak sonra lıgın hıcbır anlamı olmayacagı ıcın efes ve ulker kapanmamaları ıcın buyuk caba sarfettı. en cok destegı veren ulker sponsorluklarıyla devreye gırerek lıgın devam etmesını sagladı bence. sımdı ıse ulker aynı kararı alıyor. bence ulker bu lıg ıcın olmalı. tofas'ı hatırlatıyo olay.sampıyon olduktan sonra dagılma kararı alındı. acaba sampıyon olmasaydı ulker aynı seyı yaparmıydı.. zırvede bıtırdıler..

biglion' Alıntı:
en azından baskanın olay icinde oldugunu yani en azından ilgilendigi belli oldu kunter'in bu acıklamalarıyla isallah bu Ülker biraz bizim yuzumuzede bakar.

Renkdaş bizim Ülker´in sadakasına ihtiyacımız yok. Ülker bu işi babasının hayrına yapmıyor ki. Elde ettiği kardan ödemesi gereken vergiyi sponsorluk anlaşmalarıyla kulüplere veriyor. Böylece kasasından ekstra para harcamadan hem taraftara sempatik hale geliyor hem de reklam yapıyor.

Ülker yaptığı açıklamada A takımının dağıtıldığını fenerle birleşmenin gündemde olmadığını, adı geçen kulüple diğer kulüpler gibi sponsorluk anlaşması düşünüldüğünü söylüyor. Ancak A takımı dağıtma kararı alan Ülker ULEB´in listesinden çıkarıldığında buna itiraz ediyor. Ülker "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! "

RTE hakkındaki fikrim ise hiç değişmedi.

onuryavuz' Alıntı:
biglion' Alıntı:
en azından baskanın olay icinde oldugunu yani en azından ilgilendigi belli oldu kunter'in bu acıklamalarıyla isallah bu Ülker biraz bizim yuzumuzede bakar.

Renkdaş bizim Ülker´in sadakasına ihtiyacımız yok. Ülker bu işi babasının hayrına yapmıyor ki. Elde ettiği kardan ödemesi gereken vergiyi sponsorluk anlaşmalarıyla kulüplere veriyor. Böylece kasasından ekstra para harcamadan hem taraftara sempatik hale geliyor hem de reklam yapıyor.

abicim bu sadaka meselesi degil su an klubun ekonomik durumu basket subesini kaldıracak durumda degil bunun icin sponsorlardan gelicek herr krusa ihtiyacımız var bu grur meselesi olmamalı bnce sonucta seninde dedigin gbi ulker hayrına yapmıyor biz nekadar iyi kadro kurup ust sıraları zorlarsak okadar basarı endeksli taraftar denilen taraftar tipinin ilgisi artar ve dolayısıyle ulastıgı kitleler cogalır bnim istegim ulkerin bunu hedeflemesi ornegin suanda gstorlarda alısveris yapanların yuzde kacı gercekten taraftar nekadarı bu dedigim basarı olursa taraftar olmassa banane diyen kisiler bi dusunelim onur abi sende bilirsinki en azında %40-50si bu dedigim gbi adamlar iste ülker'de bu buyumeyi hedeflesin istiyorum ben yoksa bunun sadakayla ilgisi yok yoksa ligte kalma hedefiyle mutlaka bir kadro kurar kendi yagımızda kavruluruz bunu bende biliyorum ama bnce hedefimiz bu olmamalı isallah kendimi ifade etmisimdir abi yannıs anlasılmak istemem

Basketbol gündemini uzun süredir meşgul eden Ülkerspor'un lige devam edip etmeyeceği ve Fenerbahçe ile geniş kapsamlı sponsorluk anlaşması yapıp yapmayacağı konusu sonunda açıklığa kavuştu.

Ligde geçtiğimiz sezonu şampiyonlukla kapayan Ülkerspor ile Fenerbahçe kulüpleri, önümüzdeki sezon Basketbol Ligi'nde Ülker Fenerbahçe olarak yer alma konusunda anlaşmaya vardı.

Ülkerspor Başkanı Ali Doğan'ın yine başkanlık görevini sürdüreceği yeni oluşumda basketbol şubesi, futboldan ayrı profesyonel bir yapı ile idare edilecek.

Bu arada, söylentiler nedeniyle Euroleague'in 2006 - 2007 sezonu katılım listesinden çıkarılan Ülkersporlu idareciler ve Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, bugün Euroleague'in Barcelona'daki merkez ofisine giderek durumun düzeltilmesi için Başkan Bertomeu ile masaya oturacak.

Doğan sponsorluklara asla karşı değilim. Sponsorların desteği arttıkça basketboldaki kalitenin yükseleceğini dolayısıyla basketbola olan ilginin artacağını biliyorum. Ancak senin söylem tarzın sadaka isteme havasındaydı. Veya ben öyle yorumladım. "isallah bu Ülker biraz bizim yuzumuzede bakar."

Bu arada fenerin basket şubesine yapacağı 100. yıl kıyağından sonra Beşiktaş´ın futbol takımına bir yıldız getirecekmiş. Gelişmeler bu yönde devam ederse taraftarın organize olmaya çalıştığı Ülker boykotunda yönetimin devreye girip taraftara önderlik etmesini beklerim.

ewt o ifade tarzı biraz ole cagrısım yapmıs dogruda yani dusuncem o yonde degildi yani anlatım eksigi var kusra bakma.ama sonucta ülker in bu ilgisinin bize kayması bnm temenlim gerci f5li tayyip ve ülker'deki diger f5li yoneticiler varken bu cok zor orda x abinin dedigi gbi aslan payı f5 e giderken kalanda bize ve bjk ye gitcek ama dedigin gbi bu duruma baskanın yoneticilerin el koyması lazım toplu ilk once yoneticilerin acıklamarı gorusmeleri ve sitemleriyle baslayan bi protesto dusunulebilir

koch' Alıntı:
Sonunda birleştiler.Euroleague sorunu da çözüldü.Ligin en antipatik takımı seneye karşımızda olacak.

bu zaten belliydi Onur simdi asıl onemli olan batan gemiden nasıl nekadar mal kacıracagız bnm tek merak ettigim olay bu ?

biliyorum ama yinede iyi dusunmekte fayda var nasılsa sezon baslıyınca yetyerince karamsar olucagız simdi kendimizi kandıralım biraz belki alırlar ;)

Aslinda Euroleague'de oynamayi Bjk hak etmi$ti çünkü gerçekten çok önem veriyorlar baskete ama eziklerin 100.yili oldugu için belki seyirciler daha çok olur diye dusunduler.

nesli888' Alıntı:
Aslinda Euroleague'de oynamayi Bjk hak etmi$ti çünkü gerçekten çok önem veriyorlar baskete ama eziklerin 100.yili oldugu için belki seyirciler daha çok olur diye dusunduler.
%100 katiliorm bjk nin hakkiydi euroleague