ultrAslan'ın Yeni Genel Koordinatörü

Sevgili Galatasaraylılar,

Bildiğiniz gibi Genel Koordinatörümüz, kardeşimiz Alpaslan DİKMEN 27 Eylül 2008 tarihinde meydana gelen elim bir trafik kazası sonucunda hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Alpaslan kardeşimizin 2001 yılından, yaşamının son gününe kadar büyük bir fedakarlık ve başarıyla yürüttüğü Genel Koordinatörlük görevine 01.01.2009 tarihinden itibaren Ahmet AYTAÇ getirilmiştir.

Ahmet AYTAÇ bu görevi kendisine bağlı bir yönetim ekibiyle birlikte yürütecektir. Ahmet kardeşimize ve ekibine yeni görevlerinde tüm ultrAslan?ların destek olacağına inancımız ve güvenimizin tam olduğunu belirtir, kendilerine başarılar dileriz.

Sebahattin Şirin - Yılmaz Tutuş

Alpaslan DİKMEN' den sonra kim gelse yerini alması çok ama çok zor olacaktı ama Ahmet AYTAÇ' da bu ortamda iyi bir seçim. Tribündeki koordineyi başarıyla sağlayacağını tahmin ediyorum.

Hayırlısı olsun ...

Kendisiyle tanışmışlığım yok ama galiba Karşı grubundan.

Aslan Abi'nin ardından bu makama gelmek mangal gibi yürek ister,her zaman arkandayız A.Aytaç Bey.

Hayırlısı olsun.

Evet karşı grubundandır Ahmet abi. Doğru bir seçim olmuş son dönemlerde sürekli yanyanlardı zaten.
Hayırlara vesile olur umarım.

Genel Koordinatörü Ahmet Aytaç` ın teşekkür yazısı aşağıdadır.

Sevgili Galatasaraylılar,

Öncelikle beni bu göreve layık bularak güvenini gösteren Sn. Sabahattin ŞİRİN ve Sn. Yılmaz TUTUŞ`a teşekkür eder, onların güven ve desteğini boşa çıkartmamak için çok çalışacağımızın sözünü veririm.

Bu göreve seçilmiş olmam benim için onur ve mutluluk kaynağıdır. Ama bu mutluluğu buruk hale getiren; devralışa neden olan talihsiz kaza ve onun çok büyük üzüntü veren sonucudur. Tribün dışında da çok zaman geçirdiğim, birçok şeyi paylaştığım sevgili Alpaslan Ağabey?in mirası olan bu görevi yerine getirirken ona da layık olabilmek için elimizden geleni yapacağız.

Unutmamak gerekir ki Alpaslan Ağabeyin yeri hiçbir zaman dolmayacaktır, bunun aksini beklemekte bana ve birlikte çalışacağım arkadaşlarıma yapılacak en büyük haksızlık olur.

Kuşkusuz O?nun gibi bir insandan sonra bu görevi üslenmek kolay değil. O?nun emekleri, fedakarlıkları ve pozitif enerjisiyle tüm dünyada büyük güce ulaşan ultrAslan?ı koordine etmek zor olacaktır. Bu zorluğu aşmak için bana yardımcı olacak arkadaşlarımla beraber; tüm Galatasarayların da desteği ve güveni çok önemlidir. Bu desteği göstereceğinizden kuşku duymuyorum. Hep birlikte ultrAslan?ı daha da ileriye taşımak ve Galatasaray?a maksimum fayda sağlamak için bu desteğe, birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olacaktır.

Bugünden sonra düşündüğümüz tüm projelerde ve yeniliklerde sizlerin büyük desteği olacağına inanıyorum.

Bu göreve başlamamızda önayak olan ve devamında her zaman yanımızda olacak, başta ultrAslan?ın kurucularından ve ilk başkanı olan Sn. Suat ATEŞDAĞLI; yine kurucularımızdan Sn. Veysel GİLEY ve Sn. Burak SAVUCU olmak üzere bizleri cesaretlendiren iyi niyet mesajları için herkese çok teşekkür ederim.

Ahmet AYTAÇ

Hayırlı olsun.